גבר בן 24 ממדינת אוקלהומה, דרום ארה"ב, נעצר בחשד שאנס ילדה ועיבר אותה. חואן מירנדה-הארה נעצר לפני שבוע אחרי שהגיע עם הקורבן לבית החולים הילקרסט בעיר טולסה. על פי העדויות, השניים הגיעו לחדרי הלידה כשהילדה כבר מתמודדת עם צירי לחץ. בזמן הזה, החשוד סיפר לכולם בהתלהבות שהיא עומדת ללדת את בנו הבכור.

"הם נכנסו למחלקה והתנהגו כמו כל הזוגות הצעירים שהיו שם", סיפר דני בין, חוקר המשטרה. "חואן התרגש מהלידה ומהמחשבה שהוא ייקח את הילד בחזרה לביתם מאוחר יותר". רק אחרי שהתברר לרופאים כי זוגתו של חואן היא בעצם ילדה בת 12, הם הזעיקו את המשטרה למקום.

זהותה של הילדה לא הותרה לפרסום, אך גורמים המעורים בפרטי הפרשה חשפו כי החשד כרגע הוא שאין קרבה משפחתית בינה ובין מירנדה-הארה. חוקר המשטרה הוסיף מאוחר יותר שמדובר באחד מתיקי החקירה המזעזעים ביותר שנתקל בהם לאורך הקריירה שלו.

"זה לא מסוג הדברים שאנחנו שומעים עליהם בכל יום", ציין החוקר. "נסיבות המקרה הפתיעו מאוד את כולם ולהמון אנשים יש שאלות. למרות זאת, בשלב הזה אנחנו נמנע מלהגיב מפני שאנחנו לא רוצים לסכן את החקירה שעדיין לא הסתיימה". מעבר לזה, בין הוסיף שהתינוק נולד בהצלחה וללא סיבוכים, בזמן שמירנדה-הארה נעצר בחשד לאונס מדרגה ראשונה.