"בין רגע, הוא שפך עליי נוזל שהריח כמו דלק ואז הוא הצית לי את הפנים": תושבת מולדובה סיפרה השבוע על רגעי האימה בהם בן זוגה הצית לה את הפנים. בריאיון לערוץ מקומי, היא חשפה שהמניע לאקט האלים הנורא שבעלה עשה היה ששכחה לקנות לו סיגריות בסופרמרקט.

גלינה אמרמסרי (26) מספרת שהכל קרה בערב אחד לקראת סוף חודש נובמבר, כאשר בעלה, איון, שתה יין בדירתם עם חבר. "הכל היה נורמלי לחלוטין", היא מספרת. "לא רבנו או משהו. הכנו בשר לארוחת ערב כשבעלי שאל אותי אם אני רוצה לשתות איתו בירה. אמרתי לו שלא מתחשק לי, אבל אני יכולה ללכת לקנות לו כמה פחיות בחנות". מאוחר יותר, כשהוא גילה שגלינה חזרה עם הבירה אבל בלי סיגריות, הוא רתח מזעם ותקף אותה.

"בתוך שבריר שנייה, הפרצוף שלי בער", היא מספרת. "ניסיתי לכבות את האש בעצמי, כי הוא אפילו לא ניסה לעזור לי". גלינה הצליחה בסופו של דבר לכבות את הלהבות אחרי שהורידה את העליונית שלה וכיסתה את פניה. בשלב הזה, איון הציע לה לבוא לשבת איתו אך היא סירבה.

"אמרתי לו שהפנים שלי כואבות ושאנחנו צריכים להתקשר לאמבולנס", היא מוסיפה. "הוא סרב. בשלב מסוים, אמי הגיעה אלינו הביתה והיא זו שהסיעה אותי לביה"ח". גלינה מתמודדת כעת עם צלקות ברוב חלקי פניה, שעה שאיון מוחזק במתקן מעצר.

רשויות החוק האריכו לאחרונה את מעצרו למשך 30 ימים, בזמן שחוקרי המשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות התקיפה האכזרית. גורם המעורה בפרטי החקירה התייחס לתקרית ואמר כי הבעל יימצא במעצר עד שהחקירה תסתיים.