משתמש טיקטוק סיפר כיצד גילה בגיל 21 שהאחות הגדולה שלו היא בעצם אמו הביולוגית. הצעיר, שאם גריפס מניו יורק, פרסם סרטון בו סיפר כי הוא תמיד הרגיש שיש לו קשר חזק באופן חריג עם האחות שחשב כי גדלה לצדו, וכי הם גם תמיד היו רבים. לבסוף התברר שהאחות, שהיא בעצם אמו הביולוגית, סירבה לעבור הפלה.

"אמי הביולוגית נכנסה להריון בגיל צעיר, הריון טיפוסי בגיל העשרה. אבל בהיותה סוג האדם שהיא, היא מעולם לא רצתה לעבור הפלה, במיוחד לא לילד הראשון שלה, זה לא בא בחשבון", הוא אמר לעוקבים וסיפר כיצד סבתו שמחה לגדל אותו כאילו הוא הילד שלה, והמשפחה החליטה שרק כשיגיע לגיל 18 יגלו לו את האמת.

@sham.griffs

Reply to @jerinawilson ##greenscreen ##viral ##familysecrets ##mom ##fyp

♬ original sound - sham

"היא (האחות) תמיד נתנה לי אווירה כזו של אמא, כמו שאחיות מבוגרות אמורות לעשות, אבל פשוט הרגשתי שיש משהו שהם לא אומרים לי, אבל מעולם לא הטלתי ספק בכך, גדלתי בבית אוהב ולכן מעולם לא פקפקתי במה שאמרו לי".

למרות מה שהמשפחה התחייבה לעשות, בוספו של דבר הזמן עשה את שלו ומשפחתו לא גילתה לשאם את האמת בגיל 18, אלא חיכתה עוד. רק בגיל 21, כשהרגישו שהוא מוכן לשמוע את האמת ושהאמא מסוגלת לגדל אותו כילד שלה לבדה, האמת נחשפה.

למרות הטלטלה הזו, הוא טוען שלא הרגיש כעס משום שהוא מבין לגמרי מדוע הסתירו זאת ממנו. "הם הרגישו שאני לא מוכן", הוא סיפר. "דברים קורים, אלה החיים. למרות שלגלות את זה היה מטלטל עבורי, שום דבר לא השתנה. אם כבר, זה הפך את הקשר שלי ושלה לפי 10 יותר חזק".