טרגדיה במערב רוסיה: גבר בשנות ה-40 לחייו דקר למוות את אשתו לשעבר ובנו הפעוט, אחרי שפרץ לדירתם עם סכין כשהוא שיכור כלוט. היחיד ששרד את התקרית המזוויעה הוא בנו החורג, בן ה-12, אשר הצליח להימלט מהמקום לאחר שקפץ מחלון הדירה ורץ להתחבא במאפייה מקומית.

התקרית התחוללה ביממה האחרונה במחוז טטרסטן, השוכן מזרחית למוסקבה. סרטון ממצלמות האבטחה של המאפייה חשף את הרגע המצמרר שבו הנער נכנס לבית העסק כשהוא מגואל בדם ולבוש רק בתחתונים. עובדות המקום הזדעזעו ממצבו של הילד ומיהרו להזעיק אמבולנס למקום.

הנער פונה לביה"ח המקומי שם רופאים הצליחו לייצב את מצבו. באותה שעה, שוטרים וצוות רפואי הוזעקו לביתו של הנער, בו הם מצאו את גופתה של אמו ואחיו הצעיר בן השנתיים. חוקרים מספרים שהפעוט עדיין היה בחיים כשהובהל לטיפול נמרץ, אך הרופאים לא הצליחו להציל את חייו. מותו נקבע כמה שעות מאוחר יותר.

כוחות המשטרה פתחו בצוד אחר האב החורג, אשר ניסה להסתתר בבית מחסה באזור. למרות זאת, בלשים הצליחו להתחקות אחר נתיב ההימלטות שלו ועצרו אותו. דובר המשטרה התייחס לתקרית ואמר כי האב החשוד הוא עבריין מוכר ששמו איינור חריסוב, בן 41.

ממצאי החקירה הראשוניים מצביעים על כך שהאב איתר את כתובת המגורים של אשתו לשעבר ואז חיכה שכולם ילכו לישון כדי שיוכל לפרוץ פנימה כשהוא חמוש בסכין. במהלך החקירה, הוא הודה שקנאה הובילה אותו לרצוח את אשתו ובנו. דובר המשטרה הוסיף כי זוהי העברה הרביעית שחריסוב נעצר בעוונה לאורך השנים ובעבר, הוא הורשע בגניבה ותקיפה בנסיבות מחמירות. כעת, הוא עצור עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.