כבר שנים שבני משפחת פרימן מנסים להבין מהי הבעיה הרפואית שמשפיע על ניקי. נולד במערב אוסטליה ב-1979, הוא אובחן כעיוור עוד כתינוק אך מעבר לזה הייתה לו ילדות תקינה. מילותיו הראשונות הגיעו כשהיה בן שנה, אבל 4 חודשים מאוחר יותר הוא הפסיק לדבר מסיבה מסתורית. מאוחר יותר, הוריו הבחינו בבעיה מסתורית נוספת – הוא מתבגר בקצב איטי מאוד.

ניקי גדל בקצב איטי כל כך, שכשהגיע לגיל 19 הוא היה בגודל של אחייניתו בת ה-5. פרימן כיום בן 40 והוא שוקל כ-22 ק"ג, המשקל הממוצע של ילד בן 10. הוריו לקחו אותו לשורה של בדיקות, אבל אף אחד לא מצליח להבין מה גורם לתופעה המסתורית.

 

ניקי פרימן (צילום: Barcroft Media, Youtube)
ניקי בגיל 19|צילום: Barcroft Media, Youtube
ניקי פרימן (צילום: Barcroft Media, youtube)
מה יקרה כשהוא יגיע לגיל 70? הוא יהיה בן 280?|צילום: Barcroft Media, youtube

"לקחנו אותו בילדותו לבצע צילום רנטגן", מספרת קיילין, אמו של ניקי. "הם אמרו שעל כל 4 שנים שהוא חי, גופו מתבגר רק שנה אחת. אני זוכרת שהידיעה הדאיגה מאוד את המשפחה שלנו. מה יקרה כשהוא יגיע לגיל 70? הוא יהיה בן 280?".

ניקי מתגורר היום במוסד סיעודי שמטפל בו. את סופי השבוע הוא מבלה בבית יחד עם אמו. לטענתה, לאור העובדה שניקי לא מסוגל לראות או לדבר, הם משקיעים את רוב היום במנוחה בבית – או כפי שקיילין מכנה את זה: "זמן ניקי".

 

ניקי פרימן (צילום: Barcroft Media, Youtube)
ניקי פרימן יחד עם אמו קיילין|צילום: Barcroft Media, Youtube

למרות אי הוודאות הגדולה סביב מצבו של ניקי, בני משפחתו הצליחו לגלות כי מצבו הרפואי הוא לא כתוצאה מחלה גנטית. לאחרונה, מומחים בתחום חקר המוח הצליחו לפענח כי מצבו הפיזי של ניקי נובע מבעיה התפתחותית עוד כשהיה עובר. כעת, בני משפחתו מנסים למצוא לו מסגרת קבועה שתאפשר לו לחיות חיים יציבים ונוחים עד יומו האחרון.