שני גברים מאוקלהומה נעצרו בחשד שהשחיתו את גופו של אדם אחר, אשר פנה אליהם לביצוע ניתוח להתאמה מגדרית. בהודעה של רשויות האכיפה במחוז לה פלור נמסר כי בוב לי אלן (53) ואלן גייטס (42) נעצרו אחרי שהקורבן שלהם התלונן למשטרה כי אלו קטעו לו את שק האשכים – ואז חשפו את כוונתם לאכול את האיבר.

הקורבן, גבר בן 28 ממדינת וירג'יניה שפרטי זהותו לא נחשפו, פנה אל השניים דרך אתר האינטרנט שלהם – בו הם התחזו לכירורגים המתמחים בהתאמה מגדרית. בן ה-28 סיפר כי השניים טענו שיש להם המון ניסיון בתחום ורשימת המתנה של עשרות מטופלים. בסופו של דבר, הוא הסכים לעבור את הניתוח שנערך בבקתה שבבעלותם.

הניתוח עצמו הסתיים אחרי שעתיים והגבר התעורר ללא שק אשכים. לאחר שהתאושש מההרדמה, הוא שאל את בוב לי אלן מה הוא מתכנן לעשות עם איבר הרבייה. החשוד אז צחק, הזדהה כקניבל, אמר שבכוונתו לאכול את שק האשכים ואפילו הזמין אותו להצטרף לסעודה.

 

פציעה בפין (צילום: liveleak)
הקורבן פונה לבסוף לביה"ח: אילוסטרציה|צילום: liveleak

התקרית בסופו של דבר נחשפה אחרי ששני החשודים פינו את הקורבן לבית החולים כי זה לא הפסיק לדמם. בן ה-28 העיד שבוב לי אלן הזהיר אותו שלא יאבד את הכרתו, אחרת הוא ינטוש אותו ביער באזור. רופאים הזעיקו למקום את המשטרה אחרי שהקורבן העיד בפניהם כי השניים ניסו להכריח אותו לאכול את שק האשכים.

רודני דרברי, השריף של מחוז לה פלור, התייחס לפרשה ההזויה ואמר: "מדובר בתקרית שמעולם לא נתקלתי בה בכל שנותיי ברשויות האכיפה פה במחוז. אני מודע לכך שיש המון שמועות שמתרוצצות באזור על דברים כאלה, אבל לא מדובר בתופעה גורפת".

שני החשודים נעצרו על ידי המשטרה וכעת מואשמים בסדרת עברות, כולל ביצוע ניתוח שלא כחוק, השחתה גופנית, תקיפה ותקיפה בנסיבות מחמירות. הסכום שנקבע לשחרורם בערבות עומד על 295 אלף דולר לכל אחד.