גבר בן 50 מאינדונזיה נדרש לקבל טיפול רפואי דחוף, אחרי שהתמודד עם פציעה קשה באיבר מינו. המטופל, שפרטי זהותו לא פורסמו, הובהל למיון של בית החולים סואוטומו שבאי ג'אווה, שם הוא סיפר לרופאים שהכל קרה בזמן שקיים יחסי מין עם רעייתו.

בן ה-50 טען שהוא ואשתו שמעו באמצע המשגל קול של "משהו נשבר" ומיד לאחר מכן, הזקפה שלו שככה והוא התמודד עם כאבים חזקים באיבר מינו. כמו כן, הוא התקשה להטיל שתן והבחין שדם נוזל מהשופכה שלו.

פרטים על המקרה יוצא הדופן פורסמו במאמר בכתב העת הכירורגי Journal of Surgery Case Reports – שם הובהר כי לא מדובר בפציעה שכיחה. מומחים ציינו שזמן קצר אחרי שהמטופל הגיע לבית החולים הם הבחינו שאיבר מינו איבד את צורתו הטבעית, והפין היה מכופף עם זווית חדה באמצע שלו. מעבר לזה, הוא שינה את צבעו לגוון של סגול כהה שהזכיר חציל.

ג'אווה (צילום: International Journal of Surgery Case Reports)
בתמונה: צילום רנטגן ממהלך הטיפול|צילום: International Journal of Surgery Case Reports

על פי ההערכות, איבר מינו של המטופל פגע בעצם האגן או הפרינאום (הרקמה שמפרידה בין פי-הטבעת לנרתיק) של רעייתו. כתוצאה מכך, נגרם נזק רב לרקמות השטחיות והעמוקות של הפין, כמו גם לשופכה שלו. למרות זאת, כירורגים הצליחו לתקן את הזנק בעזרת ניתוח.

בן ה-50 שוחרר חמישה ימים אחרי הניתוח ונדרש להטיל שתן דרך קטטר במשך שלושה שבועות. לאחר מכן, המטופל הצליח להטיל שתן בכוחות עצמו ואפילו חזר לקיים יחסי מין בלי שום בעיה. אף על פי כן, הוא נותר עם כיפוף קל באיבר מינו שככל הנראה יישאר שם לתמיד.