אישה בשנות ה-40 לחייה נעצרה בטקסס אחרי שניסתה לקנות תינוק מאמו בזמן שביקרה בחנות הכולבו Wallmart. רבקה טיילור בת ה-49 הובאה למעצר על ידי משטרת מחוז יוסטון והואשמה בסעיף מכירה או קנייה של ילד, אחרי שהאם הגישה נגדה תלונה.

בדו"ח המעצר צוין כי טיילור פנתה לאם בזמן ששתיהן עמדו בתור לקופה העצמית. בזמן הזה, האם, שפרטי זהותה לא הותרו לפרסום, נשאה את תינוקה בן השנה. החשודה החמיאה לאם על צבע העיניים וגוון השיער של התינוק לפני שהציעה לקנות אותו ממנה. האם, משוכנעת שמדובר בבדיחה, צחקה בקול, אבל אז טיילור הציעה לה 250 אלף דולר במזומן עבור התינוק – ואף טענה שהכסף נמצא אצלה במכונית.

בשלב הזה האם התחילה לדאוג לשלומה ולשלום תינוקה, והחליטה להתרחק מטיילור. על פי הדו"ח, היא המתינה בחנות עד שטיילור תעזוב את המקום ורק אז יצאה לחניון. למרות זאת, היא נחרדה לגלות שטיילור חיכתה לה בחוץ וכשזו יצאה, צרחה לכיוונה שהיא תשלם לה חצי מיליון דולר עבור התינוק.

ממשרד השריף של מחוז יוסטון נמסר מאז כי הם הצליחו להשיג תיעוד של התקרית ממצלמות האבטחה של החנות ושהסרטונים מחזקים את גרסתה של האם. טיילור הובאה מאז למעצר, אך שוחררה בערבות של 50 אלף דולר. המשטרה ממשיכה בינתיים לחקור את נסיבות התקרית הביזארית.