ילדה בת 7 ממרכז רוסיה הדהימה את תושבי המדינה, כאשר ניצלה בנס ממוות כמעט בטוח אחרי שנפלה מגובה של עשרות מטרים. התקרית התחוללה בכפר אורנגוי אתמול בערב, שעה שהילדה חיכתה שאמה תשוב מן העבודה. ממצאי חקירת המשטרה חושפים שהילדה נפלה מחלון ביתה, שנמצא בקומה התשיעית של בניין רב קומות, אחרי שהחתול שלה דחף אותה.

הילדה סיפרה כי היא שיחקה עם חיית המחמד כמה דקות לפני הנפילה ובשלב מסוים, החלה ללבוש בגדים חמים לקראת בואה של אמה. כמה דקות מאוחר יותר, היא הכניסה את החתול אל תיק הגב שלה וניגשה לפתוח את החלון. בשלב הזה, החתול ניסה להזדחל החוצה מהתיק ובעשייתו כך, הוא דחף את הילדה וזו איבדה את שווי המשקל.

הילדה נפלה יחד עם החתול על גבה מגובה של כ-30 מטרים ונחתה על ערמת שלג שנערמה מחוץ לבניין. עוברי אורח שהיו עדים לתקרית רצו למוקד הנפילה והזעיקו אמבולנס. הילדה פונתה למיון המקומי כשהיא סובלת משטפי דם ברחבי גופה בזמן שהחתול שרד את התקרית ללא פגע.

גורמים בביה"ח התייחסו לתאונה הביזארית וטענו כי אלמלא הילדה הייתה לובשת בגדי חורף עבים ונוחתת על ערמת שלג היא לא הייתה שורדת את הנפילה. התקרית הכתה גלים ברשת וחלק מהגולשים לא יכלו להישאר אדישים לנסיבות התקרית. גולש אחד אף השכיל לכתוב: "החתול הזה כנראה הביא לילדה את אחת הנשמות שלו". חוקרי המשטרה עדיין בודקים את נסיבות התקרית.

אורנגוי (צילום: VK: Уренгой FOREVER)
החתול שיצר את הסערה|צילום: VK: Уренгой FOREVER

רק אתמול דיווחנו על תקרית באוקראינה שנגמרה בטרגדיה, כאשר חתול גרם למותה של תינוקת אחרי שהתיישב על פניה וחנק אותה למוות בעת שהייתה בעגלה.