"זה מוזר לראות תמונות שלי מפעם – אף על פי שאני מרגיש בדיוק אותו הדבר מבפנים": אמן קעקועים שמתגורר בקופנהגן, דנמרק, חשף לאחרונה תמונה שלו משנת 2015 – לפני שהחל למלא את גופו בכתובות קעקע.

טריסטן וויגלט בן ה-25 סיפר שהמהפך עלה לו יותר מ-50 אלף דולר וארך כ-260 שעות במכון הקעקועים לאורך תקופה של 5 שנים. לטענתו, הקעקועים ממלאים כל ס"מ מגופו, למעט כפות ידיו, כפות רגליו, אוזניו ואיבריו האינטימיים.

בשיחה עם כלי התקשורת בבריטניה, וויגלט חשף את האזור הכואב ביותר שבו עשה קעקוע. "הפנים והחלק האחורי של הראש הם האזורים הכואבים ביותר", סיפר. "הכאב היה בלתי נסבל, לאורך התהליך וגם אחריו. זה לקח כמעט שבוע שלם עם סשן של 5 שעות לפחות בכל יום. זה הרגיש כאילו גירדו לי את העור עם מברשת מפלדה".

וויגלט הפך מאז לאושיית רשת עם יותר מ-19 אלף עוקבים באינסטגרם, אך טוען שהוריו שונאים את ההופעה החיצונית שלו. למרות זאת, הוא מספר שתגובות של אנשים הן בדרך כלל חיוביות. "הרבה אנשים בוהים בי, כנראה כי אני מרתק אותם", סיפר. "חברים שלי אומרים שללכת איתי ברחוב זה כמו ללכת ליד מישהו מפורסם כי כל הזמן מסתכלים".

באשר לטיפים עבור אנשים אחרים ששוקלים לעשות קעקוע, וויגלט אומר כך: "תעשו קעקוע שאתם אוהבים ושייראה לכם הגיוני. המון אנשים אומרים לי שהם חוששים שקעקוע מסוים לא יתאים לסגנון שלהם, אז אני אומר להם 'אם הוא מוצא חן בעיניכם, תעשו אותו'. אם הייתי אומר למישהו לפני 5 שנים שאני אקעקע את כל הגוף, קרוב לוודאי שהוא היה אומר לי שזה לא מתאים לי".