זעזוע ברשויות האכיפה של לוס אנג'לס: שוטר של ה-LAPD הושעה מתפקידו לאחר שהתברר כי הוא "נגע בצורה לא ראויה בגופתה של אישה". התקרית התחוללה לפני כשבועיים, כאשר שני שוטרים מקומיים הוזעקו לדירה שהכילה על פי החשד גווייה של אישה.

צמד השוטרים נכנסו לדירה ולאחר שאישרו את החשדות, אחד השוטרים חזר לניידת בשביל להביא את הניירת הרלוונטית. בזמן הזה, השוטר השני כיבה את מצלמת האפוד שלו ונגע בחזה של הגופה.

פעולותיו של השוטר התגלו על ידי ממוניו, לאחר שקצין בחן את תוכן מצלמת האפוד של השוטר החשוד. מדובר במכשיר הקלטה מיוחד ובו מנגנון שממשיך להקליט כ-2 דקות לאחר כיבוי המצלמה. גורם בכיר ב-LAPD התייחס לתיעוד המפליל והגדיר אותו בתור "מטריד ביותר".

ג'וש רובנסטין, דובר תחנת המשטרה, התייחס לפרשה בהודעה לתקשורת ואמר: "ברגע שהתקרית נחשפה, פתחנו מיד בחקירה פנימית. כמו כן, השענו את השוטר החשוד מתפקידו". גורם בכיר המעורה בפרטי החקירה הוסיף כי התקרית נחשפה לגמרי במקרה, במהלך ביקורת אקראית של תוכן מצלמת האפוד על ידי קצין תורן. מדי פעם נבחנות המצלמות באופן אקראי על מנת לראות שהכל מתנהל כשורה ביום יום.

"להתנהגות כזו אין שום מקום בכוחותינו", נמסר בהודעה מהנהלת כוחות המשטרה של לוס אנג'לס. "אם ההאשמות הללו נכונות, אז מה שהאדם הזה עשה הוא לא רק חמור, אלא גם מחליא. מעשיו לא מתיישבים בשום אופן עם הערכים שלנו כקציני משטרה – כגון כבוד למת". המקרה עדיין נמצא בחקירה.