השחקן מארק וולברג עבר לא מעט תהפוכות בחייו האישיים והמקצועיים, הגירושים של הוריו כשהיה בן 11 הובילו אותו להתמודד עם אתגרים לא פשוטים, והוא מצא עצמו ברחובות, מסתבך עם החוק ומשתמש בסמים. אבל אתם יודעים מה? דווקא ילדותו הקשה היא הסיבה להעריך את המקום שאליו הגיע, כי לקחת את עצמך בידיים ולעשות שינוי של 180 מעלות זה משהו שתלוי רק בך, ומארק וולברג הוא ההוכחה לכך שברגע שמחליטים אפשר לגעת בכוכבים.

לקום אתמול בלילה: 2:30 השכמה

מארק וולברג התאמן באדיקות במשך שנים כדי לבנות גוף אבל לא פחות חשוב אופי, והוא ממש לא מתכוון לוותר על מה שהשיג גם היום, כשהוא מגדל ארבעה ילדים. בראיונות האחרונים שלו הוא משתף שאחד הדברים שהבין זה שהוא פשוט צריך לקום מוקדם בבוקר כדי להספיק יותר. וולברג מתעורר בשעה 2:30 לפנות בוקר, ובשעה 4:00 הוא כבר בשיא האימון שלו. בפוסט שלו באינסטגרם כותב וולברג "תקשיבו, כשיש רצון – יש גם דרך",  ובינינו, אי אפשר להגיע לתוצאות כאלה בלי הקפדה על הדרך. לפי וולברג, דווקא אימוני ארבע בבוקר הם שעוזרים לו לבנות את הגוף המפורסם שלו, והוא עצמו מעיד שהשגרה היא המפתח.

לקום מוקדם לא אומר לא לישון

באחד הראיונות של וולברג למגזין MENS HEALTH הוא אומר, "הסוד הגדול, חברים, הוא פשוט ללכת לישון מוקדם", והוא צודק. אי אפשר להפריז בחשיבות שמירה על שעות שינה מספיקות, ואחת לכמה חודשים אנו נחשפים למחקר חדש המאשש את הנושא. שינה נחשבת לאבן יסוד בכל תהליך פיזיולוגי בגוף האדם, חוסר שינה יוביל לשיקום איטי של הרקמות, לפגיעה בביצועים ספורטיביים ולפציעות, וכמובן מפשיע באופן ישיר על התוצאה. יתרה מכך, ממטא-אנליזה של מחקרים לאורך 50 שנה עולה כי יש קשר ישיר בין איכות וכמות השינה למצב הרוח שלנו.

אחרי האימון ממשיך וולברג לתפילת הבוקר שלו ואחרי כל זה הוא כבר מוכן בשעה 7:00 למה שהוא מכנה "התהליך של הבוקר", שכולל את הכנת הילדים, ארוחות בוקר והסעה למסגרות. משם הוא ממשיך ללו"ז צפוף שכולל משחק גולף לנפש ופעילות לשיקום השרירים שעבדו קשה בבוקר וכמובן עבודתו כשחקן.

לך יחד – תגיע רחוק

אחד הדברים שעליהם מעיד וולברג הוא ההבנה שהצלחה דורשת מעטפת נכונה. "עבדתי קשה על הגוף כל כך הרבה שנים כי זה מה שהייתי צריך לעשות, אם בהכנות לסדרה ואם בשביל להרגיש טוב, ומה שסייע לי להצליח היה קהילת האימונים שלי במועדון, תוכנית מסודרת ואנרגיה מדויקת", סיפר.