בנות משפחת קרדשיאן-ג'נר יודעות דבר או שניים על ניתוחים פלסטיים ולא מתביישות להודות שהן עברו כמה וכמה הליכים קוסמטיים בדרך למראה הייחודי שלהן. אז אילו הליכים הן עברו ומהם הסיבוכים האפשריים? ד"ר רותם צור - רופא צמוד - כאן כדי לענות על כל השאלות שלכם, גם אלה שלא נעים לשאול.

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

באחד הפרקים של סדרת הריאליטי בכיכובן, קלואי קרדשיאן הולכת למכון כדי לעבור ניתוח לייזר שיעלים את הצלוליט. צלוליט (ולא צלוליטיס, שזו מחלת עור) זו בעיה אסתטית שמאפיינת בערך 90 אחוז מהנשים, בעיקר בגיל צעיר ובדרך כלל באזור הירכיים והישבן, מסביר ד"ר צור. הצלוליט היא מעין גומות בעור, שנגרמות כתוצאה מספטות שמושכות את העור פנימה ולמעשה משיכה זו נותנת לעור את המראה הלא סדיר שלו.

>> 9 דרכים להפחית צלוליט

בפרק אחר, סיפרה קיילי ג'נר כיצד היא הרגישה חוסר ביטחון לגבי השפתיים הדקות שלה והחליטה לעבור הגדלת שפתיים. השיטה הנפוצה והמקובלת ביותר היא להשתמש בחומר מילוי מסוג חומצה היאלורונית. מדובר בחומר שנמצא בעור שלנו באופן טבעי, אבל ניתן לייצר אותו גם במעבדה. החומצה ההיאלורונית למעשה נותנת תוספת של נפח. אבל כמו לכל דבר, עלולים להיות גם סיבוכים. צפו בסרטון המלא להסבריו של ד"ר צור על הליך של מתיחת פנים. 

מוזמנים לעקוב אחרי הדוקטור בפייסבוק וגם לשאול שאלות