מאז שהפך לכוכב רשת עם בת הזוג שלו לשעבר, טיילור, בן זיני נהנה מהתהילה והכסף שבא איתה. אבל הפרידה הסוערת שלהם, פגעה בו כלכלית וגרמה לו לחשוב על שינוי כיוון מקצועי. כוכב הרשת, סיפר לראשונה על החודשים האחרונים שטלטלו את חייו בהם נאלץ לעבור ניתוחים בעקבות גידולים שהתגלו בגופו, וכלל לא חסך בביקורת כלפי מי שליוו אותו ברגעי ההצלחה ונעלמו כשהכל קרס.

"הפרידה הייתה לי קשה, לא חסכתי וסחבתי אותה לא מעט זמן", סיפר. "באותה תקופה, קיבלתי דלתות לפנים, מפרסמים לא רצו לעבוד איתי כי מי זה בן זיני שהוא לא בן זיני וטיילור, וכולם מסביב מחכים שבאמת תיפול. הלב שלי נסדק, הקריירה, וחשבתי שאולי אני פשוט צריך לעזוב את התחום הזה ושזה לא בשבילי", שיתף בכאב והוסיף. "ברגע של הפרידה, אני נחשפתי לשחור והמון "נשמות רעות" של התעשייה הזאת אחרי שהיה לי שלוש שנים של רק ורוד: זוגיות מוצלחת, קמפיינים, כסף והמון דברים. אני יכול להגיד שהסוכנות שהייתי בה באותו רגע העזיבה אותי, וזה מכבש לחצים שפשוט גורם לך לפעמים לעשות טעויות. גם חברים שהיו קשורים לשנינו פתאום ניתקו קשר ונעלמו". 

טיילור מלכוב ובן זיני (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של טיילור מלכוב)
טיילור מלכוב ובן זיני, מאי 2019|צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של טיילור מלכוב

התקופה הקשה שעבר לצד הלחצים של הקריירה, הביאה את הגוף שלו לקצה ואילצה אותו לעבור ניתוח בכף רגלו בעקבות נגעים שהתגלו בה. "אני בן אדם שיש לו את החרדות והפחדים שלו. בעקבות המעמסה, התגלה לי גידול בעקב ברגל ימין שנוצר מלחץ נפשי לפי הרופאים. לפני חודשיים, נאלצתי לגשת לניתוח בהרדמה מלאה כי היו לי 12 נגעים בכף הרגל".

למרות הקושי הפיזי וההלם מבגידת הגוף, בן זיני החליט להמשיך לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב - לתעד את הרגעים האינטימיים הפחות מבדחים משולחן הניתוחים, ולפרסם אותם ברשתות. "פחדתי, אני תמיד בשליטה ואף פעם לא הרדימו אותי. קושרים אותך בידיים וברגליים ואתה לא יכול לזוז".

לאחר מספר ימים, בן התבשר על כך שהניתוח לא הצליח ונאלץ לחזור לבית החולים שם גילו שהיו לו גידולים גם באיברים נוספים. "הרופא התקשר והודיע לי שזה לא הצליח ושצריך לגשת לעוד ניתוח כי נשארו נגעים בכף הרגל. נאלצתי לעשות שתי הרדמות מלאות בו בזמן באותו השבוע שזה בכלל לא מובן מאליו. התחלתי את השיקום, כל הרגל הייתה חבושה וגילו במהלך הניתוח שיש לי גם בידיים נגעים, התעוררתי עם תחבושות".

על אף שעבר את הניתוח בהצלחה, אותם גידולים התגלו ככאלה שדורשים מעקב צמוד וחלקם, עדיין מורגשים גם במהלך החזרות להצגת החנוכה החדשה שלו. רק שהפעם, בן כבר יודע איך להתמודד איתם. "בריאות ורפואה זה לא מדע מדוייק. אחרי נאמבר אני מרים את הרגל לחצי שעה. זה גוש שאני חי איתו ואוהב אותו. התרחיש שזה סרטני יכול לקרות, אבל אנחנו לא מדברים על זה כי מבחינתי זה לא יכול לקרות", סיכם.