ערב טוב עם גיא פינס

מזל טוב: ניבר מדר חוגגת יום הולדת

את המעבר לגיל 22 חגגה ניבר מדר על סט צילומים, כשעל גופה לא מעט תכשיטים מנצנצים. מי שעוד היו שם כדי לחגוג איתה הם המנהלים הצמודים, והצלם שמלווה אותה עוד מהימים הראשונים שלה בעולם הדוגמנות. אנחנו זכינו בהצצה לאלבום הפרטי של הדוגמנית, אבל איזו מתנה היא קיבלה מבן הזוג גפן ברקאי?

מערכת ערב טוב עם גיא פינס | ערב טוב עם גיא פינס | פורסם 21:57 26.12.17 

שנה גודל אות

הדוגמנית ניבר מדר נבחרה לקמפיין דוגמנות של מותג התכשיטים "פדני", בו היא החליפה את שלומית מלכה. מלבד היותה הפנים היפות של החברה, נראה כי היא מאמינה במה שהיא עושה. "אני מצטערת שאני קלישאה, אבל תכשיטים הם החברים הכי טובים של כל אישה. ברור שיש עוד הרבה מעבר, אני לא רוצה להישמע שטחית, אוקיי?", היא אומרת וממהרת להסתייג. 

הצלם שליווה אותה מתחילת הדרך היה על סט הצילומים ושלף סיפורים ותמונות מבוידעם תחילת הקריירה של מדר. "היא הייתה ממש ילדת כפר כזו, באה עם המשקפיים והקוקו, אמרתי לה: 'ניבר את לא יכולה לבוא לסוכנות עם משקפיים וקוקו'", סיפר שי כהן ארבל.

ומה לגבי הצמוד? ניבר מדר וגפן ברקאי הכריזו על זוגיות לפני כחודש, וכשנשאלה מדר על ידי כתב "ערב טוב עם גיא פינס" מה הייתה המתנה שקיבלה מבן-זוגה, ענתה: "הוא הביא מתנה, אבל אני לא אגלה לך". כשעובדת היותה פרזנטורית של חברת תכשיטים לצד ניהול זוגיות עם הדוגמן הובילה לרמיזה על טבעת נישואים, היא פסקה: "רגע, אני בת 22, שניה".

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12