בשנה האחרונה ראינו את נינט טייב על מסך הפריים טיים בישראל, אבל בקרוב היא עוזבת בחזרה לאל-איי כדי לקדם את הקריירה הבינלאומית שלה. לפני שעלתה להופעה שלה במועדון ה"בארבי" היא מספרת בראיון אמש (שבת) ל"ערב טוב עם גיא פינס" על התרפיה מהבמה והשאלון המטריד שהתבקשה למלא בטיפת חלב.

מפתיע אותך שה"בארבי" מפוצץ?
"אני רוצה להגיד שכן, אבל אני גם רוצה ממש לאהוב את עצמי ולהגיד 'לא, למה שזה יפתיע אותי?', אבל זה כן מפתיע אותי. זאת האמת. אני חושבת שבגלל הדרך שעברתי זה מפתיע אותי. אני שמחה מאוד שלא ויתרתי כי זה לא היה פשוט בכלל".

הקהל השתנה או שנינט השתנתה?
"אני חושבת שסוף סוף מבינים מה ניסיתי להגיד במשך הרבה מאוד שנים בדרך שעברתי. אני הכי שמחה שזה קורה אחרי 12 שנים", היא מספרת. "בהתחלה ההופעות לא היו מלאות בכלל. כביכול אני דמות מאוד מפורסמת אבל כשזה הגיע למוזיקה ולמה שאני באמת רוצה לעשות, אז היה פער עצום. אני היום יכולה להבין את זה, אבל אז מאוד כעסתי. 'איך הם לא רואים, למה הם לא מבינים?' ממש כמו ילדה. יום אחד באחת השיחות שלי עם יוסי אמרתי לו שאני חושבת שאני מבינה מה הבעיה – משדרים את "השיר שלנו" בשידורים חוזרים ואז אנשים רואים שם את נינט שבאמת הייתה חמודה. אבל גם היום אני חמודה אני חושבת, לא?"

כזכור, לפני שבעה שבועות נינט ילדה את בתה השנייה, לונה, ונזכרה בשאלון החודרני שקיבלה בטיפת חלב. "בהריון הזה הייתי קצת יותר חרדתית. צר לי אבל עם הגיל זה מחמיר מאוד. שאלתי את האחות בטיפת חלב שאלה והיא ביקשה ממני למלא שאלון של דיכאון אחרי לידה. זה שאלון מעצבן, אישה אחרי לידה מאוד רגישה ולא שואלים שאלות כאלה. אני חוזרת לבמה, זה סוג של תרפיה. הקהל לא יודע את זה אבל יום אחרי הופעה אני ממש לא יכולה ללכת. אני קמה מהמיטה ומדדה לשירותים. על הבמה אני לא מרגישה שום כאב, זה מתחיל אחרי במונית בדרך הביתה".