הדוגמנית קורל סימנוביץ' ובן זוגה, שחקן הכדורגל סרג'י רוברטו, נחתו בארץ בחודש שעבר יחד עם בתם הקטנה, קאיה. השניים ספגו ביקורת קשה ברשתות החברתיות על כך שלא נכנסו לבידוד, ונאלצו לחשוף כי נדבקו בנגיף הקורונה – שממנו כבר הספיקו להחלים. 

כעת, סימנוביץ' חושפת שלא הכל עבר חלק וכי הגיעה לבית החולים בגלל הנגיף. "זה היה קשה מכל מה שחוויתי. הרגשתי רע והייתי גם בבית חולים. היו לי כאבי ראש ממש חזקים ופתאום נבהלתי, כי זה משהו שלא הכרתי. אני לא מאחלת לאף אחד להידבק בזה. אנשים אומרים 'נידבק ונסיים עם זה' אז ממש לא".

הדוגמנית, חשפה כי הייתה חיובית לנגיף רק בגלל הביקורות הקשות שהופנו אליה."אנשים לא ידעו שהייתי חולה. אני לא מהאנשים שישר מעלים שיש להם קורונה", מסבירה סימנוביץ', "אני לא מתגאה בזה. זה היה מאד שלי וגם הייתי מאד עצובה. לא הרגשתי טוב בכלל. לא חשבתי על זה".

סימנוביץ' סיפרה על החיים כאמא טרייה בצל הקורונה ועל המפגש של קאיה עם בני משפחתה, "הדבר שהכי ביאס אותי הוא שהמשפחה שלי לא רואה אותה בחודשים הראשונים שלה, אבל מזל שאנחנו בעידן הווידיאו והילדה הזאת גדלה לפייס טיים. היא פגשה את סבתא עכשיו והצליחה לזהות אותה מהפייס טיים. האמת שהיה לי ממש כיף שהיא הצליחה לזהות שיש קשר בין המסכים לבין המציאות".

בימים אלה, היא מצטלמת לתפקיד המשחק הראשון שלה בעונה השלישית של "להיות איתה" של היוצר וחברה הטוב אסי עזר. סימנוביץ' התייחסה לתפקיד החדש והמאתגר ואמרה: "בדוגמנות לא צריך לזכור טקסטים. את באה ועושה מה שאת יודעת ופה ממש צריך לעשות שיעורי בית לפני".

עד שתתאחד עם סרג'י בספרד, סימנוביץ' מנהלת מכאן את המפעל שלה, שהוא עמוד האינסטגרם הפופולרי שלה שמונה יותר מ-800 אלף עוקבים. בין העוקבים אפשר למצוא אחד ממש מפורסם שנוסף לאחרונה: הארי סטיילס, כוכב להקת הבנים המצליחה וואן דיירקשן. "אין לי מושג איך הוא התחיל לעקוב אחרי. בעצם מה זה אין לי מושג - יש לי אחלה עמוד. אני לא כזה שמה לב, אני נשואה לגבר פי מאה יותר חתיך ממנו".