עשרים שנה עברו מאז שיצא האלבום השלישי של אסף אמדורסקי, "מנועים שקטים", שהביא לעולם כמה שירים בלתי נשכחים כמו "15 דקות" ו-"חלום כהה". את השיער המחומצן, שעיטר את ראשו בגיל 28, החליפו מפרצים, אבל מעבר לזה, מבחינתו, הכל נשאר אותו הדבר. "אין גיל לאנשים יוצרים, בין שיר לשיר יש מרווחים, אבל זה כל מה שזה". סיכם הזמר את הזמן שחלף.

לכבוד המופע, החליף אמדורסקי את הלוק השחור הרוקיסטי בלבן חגיגי, וגרם לכל הנגנים להיענות לקוד הלבוש החדש. "לצערי פיטרתי את כל צוות הביוטי, אז אני נאלץ גם להיות מלבישה", סיפר הרוקר, תוך כדי שהוא זורק הערות דיגום לכל מי שעבר בסביבה.היחיד שקיבל את ההוראה ההפוכה והתבקש ללבוש שחור הוא אגדת הרוק שלום חנוך, שמכיר את אמדורסקי עוד בתקופה בה היה רק תמונת אולטרה סאונד, וכנראה שגם קצת לפני. חנוך ניגן ביחד עם אביו של אסף, בני אמדורסקי, בלהקת "השלושרים" יחד עם חנן יובל אי שם בסוף שנות ה-60, והיום הגיע ללוות את הבן במופע החגיגי.

אמדורסקי הצטרף לשולחן השופטים בעונה הרביעית של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, ותויג בתור השופט הקשוח. למרות זאת, הוא לא הופתע לשמוע שמבין כולם הוא דווקא אהוב ביותר על הקהל. "ידעתי שייקח לי זמן להשתחרר", הודה, "אני מוציא יותר ויותר את המשוגע שבי, את ההומור וקצת את מי שאני. אני מרשה לעצמי להיות לפעמים פסיכופת".