סיפור האהבה של עומר אדם מעורר לא מעט באז סביבו, ועכשיו הוא יצר גם תקדים מיוחד. עוד לפני שהדוגמנית נכנסה לקשר זוגי עם הזמר, היא החלה להצטלם לסדרה "מחוברים" והמצלמה שלה תיעדה לא מעט רגעים משותפים שלהם מאז שהחלו להתקרב זה לזו. תחילה, הפקת הסדרה חשבה שתקבל את הופעתו של אדם בסדרה בחינם – אבל מסתבר שלאנשיו היו תוכניות אחרות: "או שתשלמו – או שלא תשתמשו".

מפרסום ראשון ב"ערב טוב עם גיא פינס" עולה, שעומר אדם שנחשב למרוויח הכי גדול בתעשיית הבידור, הציב אולטימטום להפקה על הקטעים המשותפים שצולמו במצלמת התוכנית של בת זוגו, אחרי שגילה שהפך למעין שחקן משנה בעונה החדשה. אחרי לבטים, החליטו אנשי התוכנית לשלם 100,000 שקלים לזמר שיועברו הישר לשלביה שתקבל אותם כבונוס לשכר הבסיס כחלק מהשתתפותה בתוכנית שעומד על 350,000 שקלים - שנקבע מראש בחוזה שלה.

יש לציין, בכל העונות של "מחוברים" שצולמו עד כה, בני משפחה וחברים שהצטלמו עם כוכבי הסדרה לא קיבלו תשלום בתמורה על הופעתם, אפילו בר רפאלי, שהופיעה כחלק מהשתתפות של אחיה דור. האם המהלך של אדם ואנשיו יוביל לשינוי גם אצל משתתפים אחרים בסדרה? את התשובות לכך נקבל כנראה בעונות הבאות.