לפני קצת יותר משנה, חברת בגדי הים בננהוט שבבעלותן של הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחמיסטר וחברתה הטובה נועה בני, השיקה ליין בגדי ים למידות גדולות. בהשקה כיכבה לצידן בבגד ים תואם הזמרת והיוצרת נטע ברזילי, אך אז היו מי שחשבו שמדובר רק בגימיק.

החברה הבטיחה לשווק את המוצרים גם במידות גדולות, וביום שלישי האחרון עלה קמפיין חדש לרשתות, בו מופיעה לצד אלחמיסטר ובני, הדוגמנית מירב טיטה עשוש שלבושה באותם הדגמים, רק במידה 48. התמונות הועלו לאתר החברה ולאינסטגרם, ותגובות הגולשים לא איחרו לבוא."370 הודעות וכל כולן היו נאצה, קללות ואיחולים למוות", סיפרה עשוש, "היו חלק שחסמתי אותם והם פתחו עוד פרופילים רק כדי להגיד לי כמה שאני מזעזעת, מכוערת, מביכה, שמנה ומגעילה". היא ניסתה להילחם בטוקבקים מתוך החשבון הפרטי שלה, אבל כנראה שזה לא הספיק לאנשים.

בבוקר שלמחרת מנהלי החשבון של החברה הופתעו לקבל הודעה שהתמונה הוסרה, רק התמונה של עשוש, כל הבנות האחרות הושארו. "בדף שכל כולו ביקיני ומישהו מדווח על תמונה שהיא תמימה לחלוטין, לא מראה עירום מרומז ולא שום דבר שקרוב לזה, החליטו להסיר דווקא את התמונה שלי".


חברת בגדי הים פנתה לאינסטגרם שבבעלות פייסבוק בבקשה שיחזירו את התמונות, ואתמול (רביעי) התמונה שנמחקה הוחזרה. "אני כל כך גאה בבננהוט שלא ריטשו אותי ושהראו אותי בדיוק כמו שאני", התגאתה הדוגמנית, "ולמרות כל התגובות ואחרי שאינסטגרם הסירו את התמונה, הם העלו עוד אחת. בעולם מתוקן לא היה כואב לאנשים בעין לראות שמנה בביקיני".

תגובת אינסטגרם:
"מבדיקת הצוותים המקצועיים שלנו עולה כי מדובר בתמונה שהוסרה בטעות, ולכן שחזרנו את הפוסט המקורי".