ערב טוב עם גיא פינס

"ציפיתי שיאיר יתקשר אליי כדי להתנצל"

אחרי שפרצה לחיינו בזכות זוגיות מתוקשרת עם בנו של ראש הממשלה, בימים אלו הדוגמנית לי לוי מוצאת את עצמה שוב בכותרות. שמה אמנם נקשר לקלטת בה יאיר נתניהו מתבטא בצורה מבזה כלפי נשים, אבל נראה שכל הסערה התקשורתית רק מקפיצה את המניות שלה בשוק הקמפיינים. מי הספיק לשלוף את פנקס הצ'קים בזמן?

מערכת ערב טוב עם גיא פינס | ערב טוב עם גיא פינס | פורסם 20:40 10.01.18 

שנה גודל אות

את השם לי לוי הכרנו לפני כשנתיים, כשהחלה לצאת עם בנו של ראש הממשלה ולככב במדורי הרכילות. בזכות מערכת היחסים הקצרה בין השניים, לוי התברגה בשוק הדוגמנות הישראלי עם לא מעט קמפיינים ואפילו השתתפות בתכנית ריאליטי. אין ספק שהזוגיות עם יאיר נתניהו פתחה לא מעט דלתות עבור הדוגמנית, אבל את הסערה של הימים האחרונים היא אולי הייתה מעדיפה לשכוח.

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

בהקלטות שנחשפו במהדורת המרכזית של חברת החדשות, נשמע נתניהו הבן כשהוא מדבר בצורה מבזה כלפי נשים ואף מציין את שמה של אחת מהאקסיות שלו. בחדשות אמנם בחרו לצנזר את השם כדי לא לפגוע בה, אבל הפוסט שהעלתה לי לוי ביום שלמחרת שם סוף לניחושים. 

כנראה שיש מי שיודע לנצל את הסערה התקשורתית סביב הדוגמנית, ובימים האחרונים היא קיבלה לא מעט הצעות לקמפיינים. "כשהייתי איתו הוא לא הלך למועדוני חשפנות", היא מבהירה במהלך צילומים לקמפיין חדש, "זה לא הבחור שאני מכירה, הוא עדין ומנומס". לוי מודה שציפתה לקבל התנצלות מיאיר נתניהו, אבל השם שלו ממש לא מופיע ברשימת אלפי השיחות שקיבלה מאז פרסום ההקלטות.

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12