ילדים אוהבים המבורגרים. מאוד. אבל האם הם אוהבים את כל ההמבורגרים אותו הדבר? התשובה היא לא, מה שהביא אותנו לבדוק איזה המבורגר הוא זה שהם הכי אוהבים. לטובת המטרה הנעלה כינסנו פאנל מומחים לטעימה עיוורת של כמה מארוחות הילדים המובילות בישראל: של אגאדיר, מקדונלד'ס, ברגר קינג ורשת BBB.

הבדיקה נערכה על ההמבורגר והצ'יפס של כל רשת בנפרד, וכדי להקל על הטועמים הצעירים ביקשנו מהם לדרג כל מנה בציון של מאחת (הכי פחות טוב) ועד חמש (מצוין). את הציונים שקללנו לאחר מכן לדירוג אחד. אז מה הם חשבו? במקום הראשון במבחן טעימת ההמבורגרים שלנו זכתה רשת מקדונלד'ס; במקום השני (בהפרש של נקודה אחת בלבד) זכתה רשת אגאדיר, שבמנה שלה הילדים מאוד אהבו את כמות הירקות בלחמנייה ואת גודל הקציצה; במקום השלישי זכתה רשת BBB, ואל המקום הרביעי הגיע ההמבורגר של רשת ברגר קינג עם כמות הנקודות המעטה ביותר.

ומה בנוגע לצ'יפס? באופן מפתיע רשת ברגר קינג, מי שקיבלה את המקום האחרון בדירוג ההמבורגרים (אם כי ילדים רבים כן ניקדו את ההמבורגר שלה בניקוד גבוה, במיוחד אלה שאינם חובבי ירקות), זכתה במקום הראשון בפער ניכר במבחן הצ'יפס. אל המקום השני הגיעה רשת אגאדיר, בדיוק כמו במבחן ההמבורגר, ובמקום השלישי זכתה רשת מקדונלד'ס. במקום הרביעי של הדירוג שלנו נמצא הצ'יפס של רשת BBB.

אז בפעם הבאה שאתם חושבים לאן לקחת את הילדים לאכול (בכל זאת, קיץ. אתם בטח עושים את זה די הרבה), קחו בחשבון את מבחן הטעימה העיוורת שלנו. התוצאות מדברות בעד עצמן.