אוכל
גבר במטבח (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

9 סיבות למה גבר במטבח עושה לנו את זה

כי אפשר להחליף איתו מתכונים, כי הוא לובש סינר וכי גבר שמכניס לב לצלחת הוא גבר עם רגשות: אחרי שסיוון השתפכה על ישראל אהרוני "החתיך" בפרק האחרון של מאסטר שף, יצאנו להוכיח שכל גבר במטבח הוא ה-דבר הכי סקסי שיש

מערכת תכניות קשת | mako | פורסם 16:17 10.01.18 

שנה גודל אות

גבר במטבח. הכי קל לנו להפוך את הסיפור הזה למחפצן ולהציג תמונות של גברים שריריים וחטובים מכינים שקשוקה (וגם נעשה זאת כמובן), אבל לא רצינו להסתפק רק בזה: כי לצד כל העירום החלקי והמוצדק הזה – אנחנו רוצים (רוצות) להרים לגברים במטבח. 

אחרי שבפרק האחרון של "מאסטר שף", סיוון עמר הגדירה את השף ישראל אהרוני שווה במיוחד (או לדבריה "ממש חתיך"), נותר לנו רק לתהות למה גבר שנכנס למטבח עושה לנו את זה כל כך? מה הופך אותו לאולטרה סקסי רק מעצם העובדה שהוא מדליק כיריים, פותח תנור ומכוון טמפרטורה? התשובה היא ברורה: בדומה לגבר שנושא תינוק במנשא או כזה שהולך עם טבעת הנישואים שלו באגביות לוהטת הרי שמדובר בגבר שיוצא מאזור הנוחות שלו, וזה לכשעצמו, כבר מרגיש לנו, הנשים, מאוד בנוח.

תרצו או לא, הקלישאה שמקומה של אישה במטבח עדיין לא נעלמה מהעולם ולכן לראות פתאום זכר מלטף קישוא, זה משהו שעושה לנו את זה. בכך הוא גם מפנה לנו, הנשים, מקום וזמן למה שבאמת חשוב – לעשות קריירה, לעשות סוף להטרדות מיניות ביקום ולעשות לק ג'ל. בגדול. וזו רק סיבה אחת. 

הנה עוד 9 סיבות מצוינות למה כל גבר במטבח הוא כמו פרח במדבר

1. כי יש פתאום מה לעשות אתכם, חוץ מלנזוף בכם ששכחתם את הגרביים על הרצפה או טפטפתם על האסלה. עכשיו אפשר לבהות בכם מזיעים במטבח בשלל מעשי מולטי טסקינג מפוארים (חותכים, קוצצים, מטגנים, מזלפים) - זה עונג טהור.

2. גבר במטבח פותח את הקשר לדיאלוג עשיר ומגוון מעבר לסקס וכדורגל. אפשר להחליף מתכונים למשל. (נשבעים לכם שזה הרבה יותר מגניב מאיך שזה נשמע).

3. גבר מבשל הוא בהכרח גבר עם הצהרה: "אני לא הגבר הסטריאוטיפי שגדלת עליו". כי בינינו הרבה יותר מדי נשים גדלו עם אמא מבשלת ואבא כורסת בטטה. יותר מדי נשים צפו באבא שנבעט מהמטבח כי הוא שורף קורנפלקס. לראות גבר שמבשל במטבח מרצון גורם לנו להבין שיש לנו עתיד משותף מבטיח.


4. גבר שנכנס למטבח במטרה לבשל הוא אחד שיש לו הרבה לב והוא יודע לחלוק אותו עם אחרים ולהפגין רגשות. כזה מגיע לנו בדיוק.

5. גבר לא סתם נכנס למטבח. הוא נכנס בזכות זיכרון ילדות עם אמא בשלנית או חוויה בלתי נשכחת עם סבתא אופה. זה גבר שמכיר נשים, מוקיר אותן ומעריך אותן. וזה פרייסלס, חברות.

6. גבר במטבח זה גבר שיודע מה התפקיד דורש. הוא יודע כמה מאמץ, אנרגיות ולב צריך להשקיע במקדש הזה, כמה דמעות זולגות בחיתוך בצל וכמה תשומת לב דורש העוף ביין. זה בהכרח גבר שיידע להעריך את מה שאנחנו עושות עבורו.


7. גבר עם סינר זה סקסי. כן, זו קלישאה, זה מגוחך וזה פתטי כמה שזה עובד עלינו כי לראות גבר מלקק כף ומוסיף תבלינים לפי החך זו חתיכת הנאה. מצד שני גבר עם סינר שעליו ציור של איבר מין זה מביך. בחר את הסינר בקפידה או תוריד חולצה. אלו האופציות.

8. גבר אמיתי במטבח הוא בהכרח גבר חובב אתגרים. זה הלוא אף פעם לא ייגמר אצלו רק בחביתה והוא לבטח ינסה את הדבר הגדול הבא. מבחינתו זה כנראה להתקדם לאומלט. מבחינתנו זה כמובן ללמוד גם לנקות אחריו. 9. יש גברים שרואים בזה תחביב חדש. וזה ביי פאר הובי שעדיף מפורנו, הימורים ומשחקי כדורגל. המטרה שלנו הוא להעצים אותם במטבח, שיישארו שם לענג אותנו וישאירו לנו את המסך ואת ההתמכרויות לשופינג באסוס. כל כך ווין ווין. 

>> האם המחמאה לישראל אהרוני תציל את סיוון מהדחה? צפו הערב (שבת, 21:00, ערוץ 12) במאסטר שף