אוכל

הגלידרייה שתכין לכם כל טעם שתרצו

חולמים על גלידת נענע עם ריבת חלב וגבינת עזים - אבל שתהיה דיאטטית? בגלידריית ג'לה החדשה הכל אפשרי: מזמינים איזו גלידה שרוצים, ובתוך יומיים היא מוכנה. כזה שירות? ברור שהזדרזנו לבדוק

אוכל טוב | פורסם 11:38 25.06.13 

שנה גודל אות

גלידריית ג'לה - הגלידות (צילום: יחסי ציבור)
ג'לה. גלידה כבקשתך
|
צילום: יחסי ציבור

בדיוק כשכבר חשבנו שכבר אי אפשר לחדש לנו כלום בגלידות קמה לה רשת חדשה, ג'לה שמה, והציעה משהו שלא ציפינו לו: גלידה בהזמנה אישית. חולים על שילובים מוזרים כמו בננה וג'ינג'ר או ריבת חלב ונענע, עם נגיעות של גבינת עזים? סוף סוף תוכלו להרכיב לכם את הגלידה שתמיד חלמתם עליה. יותר מזה – הרגישים לחלב מוזמנים להזמין לעצמם כל טעם על בסיס סויה, שומרי המשקל יכולים לזמן לחייהם את הטעם האהוב עליהם בגרסה דלת שומן וכן הלאה.

טוב, ברור שניסינו

מכירים את זה שדווקא בחניון ריק הכי קשה לנו לחנות? עוד אחת מהמגבלות של אישיותנו כבני אדם – יותר מדי אופציות פשוט מכניסות אותנו לבלבול אחד גדול. אז ממש כמו נהג תועה שמתלבט דקות ארוכות אל מול החניון הריק איפה הכי, אבל הכי הכי כדאי לו להעמיד את רכבו, כך ניצבנו אנחנו אל מול כל השילובים בעולם, וניסינו לבחור שניים שאנחנו רוצים במיוחד בגלידה שלנו. בסופו של דבר החלטנו ללכת על שניים – אחד בגרסה חלבית ואחד סורבה. ביקשנו מג'לה לייצר עבורנו גלידת שוקולד עם צ'ילי, שילוב שאנחנו מכירים ואוהבים אבל בגלידה עוד לא יצא לנו לנסות, וסורבה של קוקוס ואננס – שנשמע לנו שילוב מצנן ונעים במיוחד לחך.

גלידריית ג'לה - אחד הסניפים (צילום: יחסי ציבור)
הסניף. 48 שעות, והגלידה שלכם שם
|
צילום: יחסי ציבור

כעבור ימים אחדים קיבלנו את הגלידות שהזמנו, ואתם יודעים מה? לא התאכזבנו בכלל. הקוקוס-אננס התגלה כשילוב מוצלח במיוחד, כדי כך שבסניף החליטו להשאיר אותו כטעם קבוע. אם לא היינו יודעים שמדובר בסורבה היינו יכולים לחשוב שמדובר בגלידה אמיתית – כל כך עשיר ונימוח הוא היה. גלידת השוקולד-צ'ילי הייתה טובה גם היא, אם כי היו שהתרעמו שיש בה יותר מדי צ'ילי, ומאידך גיסא אחרים שסברו שכמות הצ'ילי שבה אינה מספיקה. מה שבטוח - החלק השוקולדי פשוט מעולה. בקיצור, יצאנו מהחוויה הרבה פחות סקפטיים ממה שנכנסנו אליה – זה אשכרה יוצא טעים, האקספרימנט הזה.

תעודת זהות

- לג'לה יש שני סניפים, ברחובות (רחוב דוד פנחס, שכונת רחובות החדשה, 074-7045665) וברמת גן (הרואה 45 פינת בן גוריון 108 ר"ג, 074-7042800).

- כדור אחד עולה 14 שקל, חצי קילו – 46, קילו – 79.

- המינימום להזמנה אישית הוא קילו, וההזמנה לוקחת 48 שעות.

- הגלידרייה נמצאת בבעלות בני הזוג גל וגיא טשקנט, וגיא הוא שאחראי על ייצור הגלידה – טרי טרי, יום יום.

- הגלידות מיוצרות על בסיס חלב 3 אחוז, ולא על בסיס שמנת (אל תדאגו, זה לא מורגש בטעם).

- הגלידרייה כשרה וסגורה בשבת.

>> חם לכם? הנה מתכונים לסלטים מעולים
>> ארוחה בשעה: סלמון מהיר בתנור