דניאל גרינברג ואייל גולן התגרשו ברעש גדול לפני קצת יותר משנתיים. שנה וחצי אחר כך, למודי סערות מתוקשרות, הם מצאו את הדרך חזרה זה אל זה. גרינברג תכננה לעשות את זה רחוק מעין הציבור, בלי למהר לאשר לתקשורת, לאט-לאט. ואז פרצה המלחמה.

"ב-7 באוקטובר אייל ואני היינו במונקו", אומרת גרינברג. "זה היה סוג של סגירת מעגל כי לא יצא לנו לטוס לירח דבש. טסנו בשישי, קמנו בשבת לבוקר שחור. באותו רגע רציתי הביתה, לא היו טיסות והגענו לישראל רק יום למחרת. כשאת אמא אז הכל הופך להיות אחר, ומיד כשחזרנו הבאנו שומר שיהיה מחוץ לבית".

עברת עם הילדים לבית של אייל?
"כן, מהרגע שחזרנו, והיה מאוד קשה. אני חרדה לפרטיות שלי ויש לי את הבית שלי והחפצים שלי. כל החודש הראשון הייתי בדאון וניסיתי למצוא את עצמי. הייתי יוצאת עם אייל לשמח חיילים וחוזרת הביתה, וזהו. אחרי חודש הרגשתי שזה כבר ממש מוריד אותי אנרגטית, הרגשתי מרוקנת, והבנתי שעם כל הפחד אני צריכה את הבית שלי, את הפינה שלי".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

אבל אתם זוג, למה לא להמשיך לגור יחד?
"זו לא החלטה שלוקחים ברגע. היום אני לא אדון לעצמי, יש לי עסקים, יש לי קריירה, יש לי שני ילדים, אני לא אורזת מזוודה ועוברת לבן הזוג שלי כאילו כלום. אני לא רוצה לטלטל את הילדים, אם מחר-מחרתיים לא יסתדר, מה, אני אשגע אותם שוב? כשהתגרשנו מיאל הייתה בת שנה וקצת ורון היה בן שלושה חודשים, זה מה שהם מכירים, וגם לי קשה לוותר על המקום שבניתי לעצמי. אנשים אומרים, 'הוא שילם לה, הוא קנה לה', וזה לא נכון. כשהייתי בהיריון התחלתי לחלום על המותג שלי, מתוך הדיכאון שהייתי בו. אמרתי לעצמי, 'דניאל, את לא עושה כלום, את מתעסקת כל היום בחיים של בעלך, אין לך תחומי עניין משלך'. ואז חשבתי על המותג. אני לא אשקר, הדבר הראשון שאייל אמר זה 'אני בעלך, תני לי להשקיע, אני אפתח לך מותג ואת תנהלי אותו', אבל לא הסכמתי. רציתי לדעת שעשיתי את זה לבד. גם כשהתגרשנו – אני לבד משלמת שכר דירה, רכב, גנים חצי-חצי, ולא היה לי כסף, לא הייתי כמו היום. הדבר הראשון שעשיתי זה למכור את המרצדס שלי ומשם התגלגלתי. את הכל בניתי לבד, אז לעזוב את המקום הזה זה לא פשוט".

 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Daniel greenberg‎‏ (@‏‎daniel_greenbergg‎‏)‎‏

 

זה אומנם לא פשוט, אבל גרינברג וגולן החליטו בסופו של דבר לאחד כתובות ושכרו לעצמם משק של חמישה דונם במושב כפר הנגיד, לשם יעברו בחודשים הקרובים עם מיאל (3 וחצי) ורון (שנתיים וחצי). "אייל מאוד רצה משק, עם אופציה לבנות חוות סוסים, וגם אני פחות אוהבת את הבית שהוא גר בו. בכל זאת, זה לחזור לבית שעברת בו תקופה פחות טובה בחיים שלך, ללכת לישון במיטה שהיית בוכה בה לא מעט. הייתי אז במקום לא טוב, לא אהבתי את עצמי, וכשבן אדם לא אוהב את עצמו הוא לא אוהב כלום. אז החלטנו על בית ניטרלי, וגם זה הולך לקרות בהדרגה. הילדים יסיימו את הגנים ברחובות והמעבר יהיה איטי".

ובכל זאת, זה צעד משמעותי.
"אני רוצה שנהיה משפחה, אבל בשגרת החיים שלנו מאוד קשה. אני כל היום עסוקה ובלילה כשאני מתפנה אייל כבר יוצא להופיע. ההתנהלות בבתים נפרדים מובילה למצב שאנחנו לא מצליחים להתראות. זה מצחיק, אבל אנחנו באמת מנהלים מערכת יחסים כמו של זוג בתחילת הקשר".

דווקא נשמע כמו סוד הקסם.
"נכון. הגעגועים, ההתרגשות, כשהוא בא אז בא לך להכין ארוחת ערב ולהדליק נרות, וזה משהו שכשאת ברוטינה עם בעלך בבית פחות קורה. אז זאת אליה וקוץ בה".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

אין יותר העצמה נשית מזה

חודשיים אחרי הגירושים, במרץ 2021, הכירה גרינברג את איש העסקים תום שקד. אחרי זוגיות של חצי שנה נפרדו השניים, והיא וגולן חזרו לקשר. "בואי נגיד ככה, אייל לא הרפה מהיום שהתגרשנו. אני לא חושבת שהוא אי-פעם הפסיק לאהוב אותי, גם הגירושים היו די הפתעה בשבילו. ואחרי שאני ותום נפרדנו, אייל ואני התחלנו לדבר מעבר לשיח על הילדים, ולאט-לאט התקרבנו. עברה עוד חצי שנה עד שקרה איזשהו חיבור".

למה?
"אמרתי לעצמי, 'את החלטת להתגרש, קמת, הלכת, עשית את כל הטירוף הזה. את לא יכולה ברגע להחליט שאת חוזרת אחורה'. אז לאט-לאט זה קרה, והיום, למרות שאנחנו גרושים ברבנות, מבחינתי אנחנו זוג נשוי לכל דבר ועניין. אני קוראת לו בעלי".

אגב, את הפסקת לאהוב אותו?
"היה פרק זמן שכן, הפסקתי לאהוב והתאהבתי בגבר אחר והייתי בזוגיות all in, אבל אני חושבת שזו הייתה אהבה שונה. האהבה לאייל, לאבא של הילדים שלך, שהוא בדם שלך, שאת תשמרי עליו מכל משמר כי אם יקרה לו משהו זה יכאב לך והילדים שלך יסבלו, היא אחרת".

יש מחשבה על חתונה נוספת? בפעם הראשונה הקורונה מנעה מכם את חתונת החלומות.
"לי זה יצא מהמם, כי חתונה של 1,500 איש זו ממש לא חתונת החלומות מבחינתי. זה שהיינו צריכים ברגע האחרון לצמצם ל-100 מוזמנים, זו הייתה אנחת רווחה מבחינתי. אני לא רואה סיבה להתחתן שוב".

אין סיבה אם את לא רוצה את מסיבת הענק.
"מסיבת ענק הייתה ביום ההולדת שלי".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

את יום הולדתה ה-30 חגגה גרינברג בחודש שעבר עם 2,300 מהעוקבות שלה, ב"מסיבת העצמה נשית" שכללה הופעות של נרקיס, עדן בן זקן, נסרין קדרי ואלין גולן. גם זה, כמעט כמו כל דבר אחר שגרינברג עושה, גרר לא מעט ביקורת. "ישבנו ביום שישי כל המשפחה ועלה לי הרעיון", היא מספרת על לידתו של הרעיון. "מצאתי מקום של 700 אנשים ולא הבנתי מאיפה אני אמורה להביא כזו כמות. אמרתי, אני אפתח מכירה, מקסימום נסגור חצי אולם ונהיה רק 300. פתחנו את המכירה, אחרי 12 דקות היינו על 1,300 נשים. הלכנו למצוא מקום גדול יותר, ובסוף נמכרו 2,300 כרטיסים. האירוע הזה לא היה למטרת רווח, לא הרווחתי ממנו שקל. את כל הכסף השקעתי בעוד ועוד פינוקים לבנות שמגיעות. אמרתי, ביום ההולדת שלי אני רוצה להעצים ולחזק".

והבנת את הביקורות שהיו?
"כנראה אלה נשים שפחות מחבבות את הטיפוס שאני. הכל בסדר, לא כולם חייבים לאהוב את כולם. יש אנשים שתמיד ימצאו את הרע שבטוב, יחפשו מה לא בסדר. אז כן, זה האירוע שלי, ומתחת לכל תמונה שלי באירוע אני רוצה משפט העצמה לנשים שמגיעות, שיקראו אותו, שיצלמו. אין יותר העצמה נשית מזה בעיניי".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

לא לעמוד לי באמצע, זה עוצר לי את התנועה

עם ביקורת על מסיבת יום הולדת אין לה בעיה להתמודד, אבל פחות קל לגרינברג להישאר אדישה מול מי שמתערב בנעשה בבית שלה. "קודם כל, כפי שהכרת אותי, כשבא לי לענות אני עונה. אם מה שאומרים עליי נוגד את מה שאני, ויש לי מה לענות – אני לא אשב ואשתוק. לצורך העניין, כשגוף תקשורת מחליט לפרסם שאני ובן הזוג שלי במשבר – גם אם אנחנו במשבר וגם אם אנחנו לא, זה לא עניינו של כל עם ישראל. יש דברים שגם אני כדמות ציבורית רוצה לשמור לעצמי. באיזה בית אין סכסוכים? הכל עובר. זו זוגיות, באיזו זכות אתם באים ונכנסים לי לתוך הזוגיות?".

אבל זה העולם שלכם.
"אין בעיה, אבל אני יכולה לבחור ולענות שאנחנו לא במשבר, ואז תרגישו איזה לא נעים זה להיכנס לבית המקדש של זוג ולנסות להעכיר. יש פה עניין מורכב, יש פה חתיכת סיפור שכל עם ישראל מכיר. והנה אני אומרת לך, כל כתבה שתצא שתהיה לא נכונה או באיזושהי דרך עלולה לפגוע לי בבית, אני אשרוף את אותו אחד שהעלה את הכתבה, כי עד הבית שלי. גם אם אני ובן הזוג שלי עכשיו במשבר, זה לא עניינכם".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

זו הפקת לקחים מהסיבוב הראשון? שם את זו שיצאת ודיברת על המשבר.
"כן. והיום אני גם פחות מראה את חיי הזוגיות שלי כשהכל טוב, כי היום בשונה מאז יש לי את העבודה שלי, העסקים שלי, השגרה שלי. כפרה עליו, אני אוהבת את אייל באמת. אבל היום הוא חלק מהחיים שלי, כבר לא כל החיים שלי".

אז מה השתנה בין הזוגיות שלכם לפני הגירושים לזוגיות עכשיו?
"אני השתניתי מקצה לקצה. אני בוגרת יותר, אני אמא, להמון דברים היום אני לא מייחסת חשיבות. אני היום רואה דברים בצורה יותר שקולה".

מה למשל?
"בואי אני אתן לך את הדוגמה הכי טובה. זה לא סוד שאני ואייל התגרשנו והיה את הריאיון ההוא, וכולם שמעו למה התגרשנו. צריך להבין, בימים האלה אני ראיתי נשים כפח זבל. בתקופה הזאת, כשהייתי בדיכאון והבית שלי התפרק, ראיתי את העם הנשי כעם הכי מגעיל בעולם. הייתי רואה נשים, לא הייתי מחייכת אליהן. הייתי אנטי. אני בזוגיות עם הבן אדם הכי מפורסם במדינה, ויש פיתויים, אבל את רואה נשים צעירות שפשוט מנפנפות אותך מהזווית, כאילו את לא רלוונטית, חדורות מטרה. הייתי רואה את כולן כבחורות זולות שזורקות את עצמן על גבר כשהן יודעות שהוא נשוי, שמות פס על האישה שיושבת לידו ויוצרת בתוכה חיים מאותו גבר. היום האג'נדה שלי היא העצמה נשית. אותן נשים, אם הייתי עם הראש של היום, לא הייתי מתעצבנת עליהן. הייתי אומרת, 'וואי, איך הייתי רוצה להיות מורת דרך בשבילה. איך הייתי רוצה להראות לה שהדבר הזה לא יקדם אותה. שהקארמה פה תפיל אותה'".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

את הריאיון המדובר העניקה גרינברג חודשיים אחרי הגירושים מגולן, לרעות ברזילי, כתבת חדשות 12. כשברקע שמועות רבות על הסיבה לפרידה התייחסה גרינברג לנתק שהיה בין גולן לבין אופירה אסייג ובני פרץ, לפרשת "משחקי חברה" שגולן עמד במרכזה ולמשבר האמון שנוצר עם בעלה לשעבר במהלך ההיריון של בתה מיאל.

מה תגידי למי שתוהים איך אתם שוב ביחד אחרי הדברים שאמרת עליו בריאיון ההוא?
"אני לא חוזרת בי. אם אני אצפה בריאיון שוב, אני סמוכה ובטוחה שארגיש שלא אמרתי שום דבר שהוא לא נכון. דיברתי עליי, על התקופה הלא נעימה שעברתי, על הדיכאונות שעברתי, ואני חושבת שיש המון המון נשים היום שחוות דיכאון בהיריון או דיכאון מסיבות דומות לשלי או אחרות".

את ואייל דיברתם על הריאיון הזה?
"אייל מן הסתם לא אהב את הריאיון, אבל שוב, שום דבר לא היה במטרה לרמוס אותו. אני בן אדם שעבר משהו, ובריאיון באתי ושיתפתי את התקופה הלא נעימה שעברתי בתוך ההיריון, בתוך ההורמונים. אגב, משם התחיל כל עניין ההעצמה הנשית, כי דיברתי על זה".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

מה השתנה בך?
"היום אני בטוחה בעצמי, אני מבסוטה מהמקום שאני נמצאת בו. אני שמחה לראות את מה שבניתי, את האמא שנהייתי, את האישה שהפכתי להיות בתוך מערכת היחסים. אני כבר לא האישה ש'איפה אתה, לאן הלכת, מה אתה עושה, עם מי אתה, מתי אתה חוזר?'. זה לא מעניין אותי. היום מבחינתי אני סומכת עליו, אני לא שוטרת, אני לא מהשב"כ. אני עובדת קשה, אין לי זמן להתעסק בעוד עבודה שאני לא מקבלת עליה כסף והיא מורידה אותי. היום זה ברמה של 'תיהנה חיים שלי, נדבר מחר'. בסופו של דבר שנינו פה מבחירה, אף אחד לא מכריח אותנו להיות ביחד. אם תהיה טעות אז כנראה לא נכון לנו להיות ביחד, ובלי כאבים ועצבים ונטו עם חיוך, ניסינו".

זה שינוי גדול.
"כן, כי אז הייתי ילדה, הייתי תלויה, לא היה לי כסף, גרתי אצלו והייתי כל היום סביבו. היום אני אומרת, הדלת פתוחה. אתה יכול ללכת ואתה יכול להיכנס, אבל לא לעמוד לי באמצע, זה עוצר לי את התנועה. היום אני מעריכה את עצמי, אז הייתי אישה קטנה וממורמרת. ואני חושבת שאם לא הייתי עוברת את הגירושים האלה, לא הייתי מגיעה לדניאל ולא הייתי בונה את עצמי".

מה אייל אומר?
"הוא גאה בי ומפרגן. אני לא אשקר שאני מאוד עסוקה וזה גם שואב מהזוגיות. אני לא יכולה פתאום לא לעבוד, יש לי אחריות, יש לי שמונה עובדים. אז מאוד מאוד גאה בי על הדרך שעשיתי, ואני גאה בו על הדרך שהוא עושה. הוא מאוד השתנה, הוא מאוד משתדל, מאוד אכפת לו, הוא אבא מדהים ומעורב. הוא הרבה יותר סובלני, הרבה יותר מכיל, הרבה יותר שקוף מולי, הרבה יותר חבר".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

זה שלי בעשר אצבעות

היום גרינברג היא אחת מהמשפיעניות המובילות בישראל. את מותג בגדי הילדים Miel היא פתחה במקביל לגירושים המתוקשרים. בקרוב הוא יכלול גם קולקציה לנשים, כולל קטגוריית מידות גדולות, ובמקביל היא גם מפתחת מוצרים לגברים. אבל ההתחלה, כפי שניתן לצפות, לא הייתה פשוטה. "התגרשתי, מכרתי את הרכב שלי, שכרתי רכב קטן, וסבתא שלי נתנה לי הלוואה של 100 אלף שקל להתחיל. והקולקציה לא הייתה בזמן, הייצור היה מאוד יקר, אז המחירים היו מאוד יקרים. חטפתי כאפות מכל הכיוונים. הסחורה התעכבה לי בגלל הקורונה, אז פספסתי קולקציית חורף. מה אני עושה? אין לי כסף. ואז התחלתי לתת בראש בעבודה באינסטגרם, בכל מה שאני יכולה, ואמרתי, אני עושה דברים בקצב שלי. אז לא תהיה קולקציית קיץ במיאל. את קולקציית החורף, שלא נגענו בה, נמכור בחורף הבא. בחורף הורדתי את המחירים, ובום, הכל עף".

היו רגעים שחשבת להרים ידיים ולסגור?
"מה זה 'חשבתי'? הייתי מיואשת. הייתי קרובה מאוד לקחת את כל הסחורה, לתרום לעמותות של ילדים ולעזוב את הדבר הזה. הדבר היחידי שלא נתן לי לעשות את זה זה שקראתי למותג הזה מיאל, ומה, פתחתי עסק על שם הבת שלי ונתתי לעצמי להיכשל? אז הלכתי ולמדתי את עולם העסקים, איך דברים עובדים, איפה הרווח ואיפה ההפסד, במה כדאי להשקיע ובמה לא, ואז את כבר רואה דברים אחרת. הלו, זה לא קל לפתוח עסק, לנהל עובדים, לשלם תלושי משכורת, לעמוד בזמנים, אבל אני תוך כדי תנועה למדתי והיום אני מגדירה את עצמי אשת עסקים. היום הכל מתנהל בצורה אחרת לחלוטין".

אייל גולן ודניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם)
אייל גולן ודניאל גרינברג|צילום: אינסטגרם

ההחלטות הן כולן שלך?
"יש לי יועצת שהיא מנהלת המינוף העסקי שלי. היא נכנסה לי לחיים בתקופה שהייתי יושבת במשרד לבד בחושך ובוכה על זה שהוצאתי כמעט 400 אלף שקל לבנות את המותג, וכלום לא קורה ואיזו אפסית אני. היא הרימה אותי ונתנה לי לראות את עצמי באור אחר. תביני, מבחינתי זה היה להיעזר בכולם, רק לא לפנות לאייל, שגם כשהיינו גרושים תמיד היה שם בשבילי והציע לעזור ואף פעם לא הסכמתי. אני לא מכניסה אותו לתוך העשייה שלי, זה שלי. בעשר אצבעות, בדם, יזע ודמעות. ועדיין, שלושת רבעי מדינה בטוחים שאייל פתח לי את העסק ומשלם לי שכר דירה, ו'הנה, הטבעת שיש לה על היד זה אייל קנה, ובטח הם חזרו כי הוא משלם עליה'. אני בשנתיים האחרונות קורעת את התחת בעבודה, אין לי יום ואין לי לילה. הילדים נרדמים, אני עייפה, סחוטה, גמורה, אבל אני מתפנה לעבודה שלא סיימתי לפני שאספתי אותם מהגן. עד שאני לא מסיימת אני לא הולכת לישון כי זה חייב להיות מוכן למחר בבוקר. וככה בגיל 30 מגיעים למצב שאת קונה נכס להשקעה, בית, בכוחות עצמך".

לאחרונה פורסם שגולן וגרינברג רכשו שלוש דירות שכנות בפרויקט יוקרה במגדל מגורים בן 48 קומות בצפון תל אביב. "אייל קיבל הצעה לקניית דירה והוא ישר הכניס אותי כי הוא ידע שגם אני מחפשת. הוא אמר לי, 'זה קצת יותר יקר מהתקציב שלך, אבל זו עסקה טובה, נראה לך שתוכלי לעמוד בזה?'. התייעצתי והלכתי על זה. הוא קנה שני נכסים ואני קניתי נכס בקומה אחרת. בנפרד".

מכספך?
"מכספי האישי לבד. צ'קים על שם דניאל גרינברג".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

כי זה עבר כאילו הוא הלך וקנה בתים לך ולו.
"אני לא מתעסקת במה אומרים, את אייל זה יותר עצבן. הוא פתאום ראה אותי כאשת עסקים שמרוויחה, שעושה ושנכנסת לחתיכת התחייבות. הוא היה כל כך גאה בי, הלכנו לחתום על הדירות יחד, אני הגעתי עם היועצת שלי והוא הגיע עם היועץ שלו וזה היה רגע מאוד מרגש. אני חותמת על הצ'קים שלי והוא על הצ'קים שלו, וראיתי בעיניים שלו שהוא מתרגש. כשזה פורסם, הוא לא האמין. אמרתי לו, 'מאמי, נו מה, זה חדש לנו? העיקר שאנחנו יודעים'. הוא קנה שני נכסים בפרויקט, אני קניתי נכס אחד, ואז תעשי את החלוקה ב-15 מיליון שקל. הבנת? זו האמת, ומעבר לזה באמת לא מעניין אותי מה יגידו".

חלמת שתהיי במקום הזה?
"אני מגיל 15 עובדת. אני אוהבת לעבוד, אוהבת לעשות כסף, אוהבת שיש לי, אוהבת לקנות להורים שלי. עכשיו קניתי להם רכב, לצורך העניין. אני אוהבת לתת, זה תמיד היה הכיף שלי. אבל לא חלמתי שאני אפתח מותג ואצליח ואיפגש עם טייקונים. תחשבי, את באה לפגישה ופתאום, וואללה, בן אדם נופל שדוד לרגלייך לא כי יש לך פנים יפות, אלא כי הוא מזהה בך פוטנציאל לשותפות עסקית. אז לא חלמתי להגיע לזה, אבל תמיד ידעתי שאם אני אעשה משהו שאני אוהב באמת אז אני אעשה אותו ביג".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

אני לא אעשה טעויות עם קארמה

מאז יצאה מבית "האח הגדול" לפני שש שנים, כל צעד של גרינברג – אישי, זוגי, עסקי – קורה בפרופיל גבוה, והיום כבר ברור לה שזה חלק מהחבילה. "היתרונות של העולם הזה עולים על החסרונות, וגם על מה שפחות טוב צריך לברך. תשמעי, אני בחורה עם כבוד וערכים, אני אישה של גבר אחד ואני מכבדת אותו, אבל סתם לדוגמה, יצאתי למועדון עם חברות, תחשבי אם עכשיו איזה בחור במועדון ילחש לי באוזן, 'וואי, תקשיבי, אני חייב להגיד לך, אמא שלי עוקבת אחרייך ועפה עלייך'. תחשבי איך רועדות לי הביצים מהרגע הזה. יכולה להצטלם איזו תמונה? לכי תסבירי את התמונה. ובגלל שהיום אני מבינה את הטירוף של זה, אני אומרת גם לאייל, 'אתה לא יכול להיות אנטיפת. אם מישהי באה ומדברת איתך אני לא מצפה שתסתובב ותלך. אלה מעריצים שלך, יש לך קהל'. אבל בתחושה אני כל הזמן צריכה להיזהר. לדוגמה, 80% מהאנשים שאני עובדת איתם הם גברים. צעירים, מבוגרים, חתיכים, מכוערים. גברים. יצלמו אותך פפרצי בבית קפה עם גבר, ועכשיו לכי תסבירי".

ההסברים זה לאייל?
"לא, אייל סומך עליי. אם יש משהו שאייל יודע זה שאני לא אעשה טעויות עם קארמה. אני תמיד מזכירה לו שקארמה, אם היא לא תבוא עליך, היא תבוא על מה ששלך. ואם אני אסתכן ואעשה איזושהי טעות, הקארמה יכולה לבוא על אחד הילדים שלי, והילדים שלי חשובים לי יותר ממני. אז אני בחיים לא אעשה טעות".

מה החלום שלך? איפה תהיי בעוד חמש שנים?
"אשת עסקים מצליחה שהעסקים שלה עובדים ודופקים. אני חולמת בגדול ויש לי מטרות, ואני עושה את הדרך למטרות האלה ואין דבר שעומד בפני הרצון. ואני אמשיך לדאוג לכל מי שסביבי, ובעיקר אני רוצה להמשיך לחיות את החיים עם הילדים שלי ועם בן הזוג שלי".

דניאל גרינברג (צילום: לי אגמון)
Boutique Roya|צילום: לי אגמון

בברכת יום ההולדת אייל איחל לכם עוד ילד.
"בעזרת השם. אני רוצה מינימום ארבעה, מקסימום שישה ילדים. מתי, איך, למה, כמה ואיפה – זאת כבר שאלה".

אבל עם מי את כן יודעת.
"עם מי אני יודעת".

את מוכנה לעוד היריון?
"במצב הנוכחי, עם כל הדברים שיש לי על הראש בעבודה, אני לא יודעת איך אני אגיב לעוד היריון. את נכנסת להיריון, נכנס אלייך השד. את לא יודעת איך תעברי את ההיריון הזה. יותר טוב, פחות טוב, פתאום אין לך כוח לעבוד. במצב הנוכחי זה ריסקי, אז אמרתי, בעזרת השם בשנה הבאה. אני רוצה לעשות את זה נכון".

צילום: לי אגמון | סטיילינג ובגדים: ריקי, Boutique Roya | איפור: טלי מואס | שיער: לידור חדידה | הפקה: טל פוליטי