מרגלית צנעני ואסף אטדגי (צילום: עודד קרני)
מרגול ואסף. היו מאד קרובים|צילום: עודד קרני
כנראה שהיה צריך תסריטאי פורה במיוחד בשביל לשכתב תסריט פשע כמו זה שמתחולל מהבוקר בפרשיית "מרגולגיט" שתספק לנו את מנת הדרמה לתקופה הקרובה. כזכור, צנעני נעצרה בחשד כי סחטה באיומים את אמרגנה אסף אטדגי, במה שמסתמן כפרשה מסועפת במיוחד.

הדיווחים על מעצרה של מרגול בחשד לסחיטתו של אטדגי גרמו ללא מעט פיות בתעשייה להישמט בתדהמה, בייחוד בגלל הקשר הצמוד של השניים לאורך תקופה ארוכה.

אטדגי (שנראה מאחורי מרגול עם חולצה סגולה בראיון ששודר בחדשות 2 במוצ"ש) בן ה-36 ניהל את מרגול בשנים האחרונות בהצלחה מרובה. בניהולו הצמוד היא עשתה קאמבק רועש לתודעה והצליחה לכבוש את הפריים טיים כשופטת עם הפה הגדול ב"כוכב נולד".

למרות שהוא התנהל בעיקר מאחורי הקלעים לאטדגי היה חלק גדול בהצלחה. הוא זה שכתב לה את הלהיט הכי גדול בשנים האחרונות, "עץ ירוק מפלסטיק", והיה אחראי לניהול המו"מ שלה בקמפיין הפרסומי שלה לאבקת כביסה ולתכנית "גל ומרגול" בערוץ 24 .

אטדגי, גרוש ואב לשניים, נולד ומתגורר ברחובות. הוא ידוע כאדם צבעוני וכמנהל מסור במיוחד לאומנים שלו שלא תמיד יודע לעשות את ההפרדה בין חברות דביקה ליחסי עבודה.  

בחודש האחרון שטפו את תעשיית המוזיקה שמועות כי חתול שחור עבר בינו לבין מרגול. השניים מיהרו להכחיש את הדברים ואטדגי אף הגיע להופעה שלה בעצרת המחאה בבאר שבע במוצ"ש האחרון ודאג לעטוף את המיוצגת שלו בחיבוקים חמים לאורך כל הערב, לאחר השבוע הסוער שעברה בעקבות התבטאויותיה נגד מחאת האוהלים.

הקרב על עומר אדם

את דרכו אל עבר הניהול האישי של מרגול עשה אטדגי בטיפוס תלול לצמרת לאורך שנים. בתחילת דרכו עבד כיחצ"ן, ניהל את חברו הטוב עמיר בניון ואף כתב לו מספר שירים.

תקופה קצרה לאחר מכן הוא החל לייצג את יוצאי "כוכב נולד" ובניהם הראל מויאל, שירלי לילו, יהודה סעדו וגם שימש כמנהל אישי של הראפרית שורטי. בשלב מסוים החליט לפרוש מניהול אישי ולמרות שמועות על סכסוכים עם המיוצגים שלו, אטדגי הכחיש כי אילו הסיבות שגרמו לו לקחת פסק זמן.  

עומר אדם קיסריה (צילום: שרון רביבו)
עומר אדם. פה קבור הכלב|צילום: שרון רביבו
לאחר תקופה נטולת מעש הוא החל לשמש כמנהל ומתאם ההופעות של מרגול, מה שהוביל לבסוף להפיכתו למנהלה האישי.

היחסים בינו לבין הטלאנטית תמיד היו צמודים, ומרגול לא חסכה במחמאות על דרך הניהול העיקש של אטדגי.  "אסף הוא דמות נוכחת בחייו של האמן אותו הוא מייצג", מגלים קרובים אליו שביקשו להישאר בעילום שם. "הוא נורא מעורב בכל מה שקורה עם המיוצגים שלו, וחי את זה בכל שנייה".

את עיקר תהילתו בעת האחרונה קצר אטדגי עם הניהול האישי של המטאור עומר אדם, שבתוך פחות משנה כבש את תעשיית הזמר המזרחי, ועל פי הערכות מייצר המון כסף למנהלים, מה שעל פי החשד מהווה גורם מרכזי בסכסוך בין אטדגי למרגול.

"למרגול ולאסף הייתה שותפות בעומר אדם ונראה לי שהיא דרשה תמלוגים מההצלחה", מגלה גורם מתעשיית המוזיקה, "מלבד היותה זמרת, מרגול היא גם גורם בשוק המוזיקה כמייצגת אומנים ויש לה לא מעט מניות בעומר אדם. פה קבור הכלב".