רק בשבוע שעבר היילי וג'סטין ביבר הרעידו את העולם כשהודיעו בהפתעה כי הם מצפים לילד ראשון יחד. כעת אנחנו סוף סוף מקבלים תמונות פפראצי ראשונות שלהם מאז ההכרזה המרגשת, ובהן ניתן לראות את הבטן ההיריונית של היילי מבצבצת לה בגאון.

הפאוור קאפל נתפס לו בעדשת המצלמה כששניהם מסתובבים להם ברחובות לוס אנג'לס. הדוגמנית לבשה על עצמה טופ לבן קטן, שחשף את הבייבי באמפ הקטנה גם היא, ועליו שמה בלייזר שחור קלאסי ומכנסיים שחורים בגזרה גבוהה, שכיסו חלק מהבטן שלה.

זו הפעם הראשונה שאנחנו רואים את השניים בציבור מאז שחשפו את דבר ההיריון בשבוע שעבר, שאגב הגיע בהפתעה מוחלטת על רקע אין-ספור שמועות וספקולציות על משבר ביחסים בין השניים.

כזכור, השניים פרסמו סרטון ותמונות מתוך טקס חידוש נדרים שערכו בהוואי, ועל הדרך גם עשו צילומי היריון וחשפו את הבשורה. על פי הדיווחים, היילי אמורה להיות בימים אלה בחודש השישי להיריונה, וצפויה ללדת בסוף הקיץ את בנם (או בתם) הראשון. השניים שמרו על ההיריון בסוד במשך חצי שנה, ולפי מקורבים הם מאושרים עד הגג. אנחנו מודים שגם אנחנו מאושרים בשבילם.  

בצל שמועות על משבר: ג׳סטין והיילי ביבר מבשרים על היריון (צילום: מתוך אינסטגרם)
תמונות חשיפת ההיריון שצולמו בטקס חידוש הנדרים שלהם בהוואי|צילום: מתוך אינסטגרם

לפני כמה ימים מקורב לזוג חשף בפני ה"דיילי מייל" את הסיבה האמיתית שבגללה היילי וג'סטין החליטו להרחיב רק כעת את המשפחה, אחרי שש שנות נישואים. "כשלשניהם יש מאבקים בריאותיים שונים, הם החליטו שעכשיו זה הזמן הטוב ביותר להביא ילדים", סיפר. מקורבים טוענים כי השניים, שנישאו בספטמבר 2018, החליטו להרחיב את המשפחה דווקא עכשיו עקב הבעיות האישיות והבריאותיות שחוו - היילי, שעברה שבץ מוחי איסכמי חולף לפני כשנתיים, וג'סטין, שמתמודד עם מחלת ליים - ואף סבל משיתוק בפנים בעקבות תסומנת רמזי האנט בשנים האחרונות.