אחרי חגיגות נשף סיום התיכון, בהן היא נראתה מדהים בשמלה נועזת - סורי קרוז מראה לנו שוב שהיא כבר לא ילדה. בתם בת ה-18 של השחקנים טום קרוז וקייטי הולמס נצפתה על ידי צלמי פפראצי מתנשקת בלהט עם בן זוגה ומי שליווה אותה גם לנשף הסיום, החבר היהודי טובי כהן.

הכוכבת הצעירה נתפסה עם טובי בסנטרל פארק בניו יורק, לא המקום הכי אינטימי בעולם, שם הם הרעיפו אהבה אחד על השנייה, ולא נראה שהם מנסים להסתתר. השניים נתפסו משוחחים ומביטים ארוכות אחד בעיניי השנייה בזמן שהם מודעים לחלוטין לנוכחות המצלמות סביבם. אך, אהבת נעורים. טובי גם ענד טבעת זהב על האצבע, שיכולה להיות "טבעת מחויבות", מה שאומר שהשניים רציניים מאוד.

רק בשבוע שעבר סורי וטובי הציגו זוגיות מתוקה במיוחד כשיצאו יחד לנשף סיום התיכון שלהם יחד עם חברים נוספים. סורי לבשה שמלה מושלמת וטובי עטה טוקסידו מכובד. גם כאן בני הזוג לא עזבו אחד את השנייה לרגע והיו צמודים לאורך כל הדרך.

כהן הוא זמר וכותב שירים והולך ללמוד את זה בשנה הבאה בבוסטון. סורי למדה ריקוד והיא הולכת ללמוד בפיטסבורג, 9 שעות נסיעה מטובי. זו הפעם הראשונה בה סורי מצולמת עם בחור, כשבדרך כלל צלמי הפפראצי תופסים אותה עם אמה, השחקנית קייטי הולמס. טום קרוז, אביה של סורי, לא בחייה כבר שנים ארוכות, ויש הטוענים שהסיבה לכך היא ההשתייכות שלו לכנסיית הסיינטולוגיה.