תיעוד כזה משעשע לא ציפינו לקבל דווקא מהנסיך מוויילס, אבל הפתעה מהסוג הזה אנחנו מוכנים לקבל בכל יום. בעוד אשתו, הנסיכה קייט מידלטון, עדיין מתמודדת עם מחלתה, וויליאם נהנה וחגג בהופעה של טיילור סוויפט - וסרטון שלו מנענע לצלצלי "Shake It Off" לא מצליח לצאת לנו מהראש. 

זה קרה בשישי האחרון, ביום הולדתו ה-42 של הנסיך, אותו החליט לחגוג בהופעה של הזמרת האמריקאית. הוא לא היה לבד בחגיגות, והתלוו אליו הנסיכים המתוקים ג'ורג' בן ה-10 ושרלוט בת ה-9. אחרי הופעתה הראשונה בציבור מאז גילוי המחלה, ציפינו לראות גם את מידלטון, אך חסרונה בלט מתמיד באירוע משמח שכזה. 

ווליאם, ג'ורג' ושרלוט הצטלמו לצד הכוכבת מאחורי הקלעים - אבל לא זה מה שתפס אותנו. הנסיך ניענע את הגוף כאחרוני הסוויפטיז, פיזז ללא הפסקה ונתפס בסרטון משעשע במיוחד כשהוא עף על החיים ונהנה מההופעה."תודה לך טיילור סוויפט על ערב נהדר!", כתב וויליאם באינסטגרם הרשמי של הנסיכים מוויילס, לצד תמונה עם הכוכבת. 

גם סוויפט בעצמה שיתפה תמונה באינסטגרם שלה עם משפחת המלוכה, כשאל התמונה הפעם הצטרף גם בן זוגה, כוכב ה-NFL הלוהט, טרוויס קלסי. אנחנו תמיד שמחים לראות את בני המלוכה משתטים ויורדים אל העם, רק בפעם הבאה נשמח שגם קייט תיקח חלק בחגיגה.