כבר 15 שנה שכריסי טיגן וג'ון לג'נד מתחזקים זוגיות מתוקה במיוחד. השניים נפגשו על סט הצילומים לאחד הקליפים שלו, ולמרות שכריסי מעידה שהיה לה קשה לשכנע אותו בימים הראשונים של הזוגיות שהיא האחת בשבילו, תוך כמה שנים הם נישאו, ומאז הספיקו להביא לעולם את לונה בת ה-6 ומיילס בן ה-4.

אבל השניים עברו גם תקופות פחות מאושרות ביחד. ב-2020 טיגן הכריזה בהתרגשות ברשתות החברתיות על היריון שלישי, ואפילו נתנה לעובר את השם ג'ק, אבל בספטמבר של אותה השנה עברה לידה שקטה.

הלילה, טיגן הכריזה באינסטגרם שהיא שוב בהיריון, בפוסט עם תמונות שלה בתחתונים, חושפת בייבי באמפ קטנה. בטקסט, היא התייחסה במעורפל לכל מה שעברה בשנתיים האחרונות. "השנים האחרונות היו מערבולת של רגשות בלשון המעטה, אבל אושר מילא את הבית ואת הלבבות שלנו שוב", כתבה. "מיליארד זריקות פוריות לאחר מכן (ברגל, כפי שאתם יכולים לראות) יש לנו עוד אחד בדרך". טיגן הוסיפה שהיא התלבטה מתי להכריז על ההיריון ורצתה לוודא שהעובר אכן בריא, והוסיפה שעד כה "הכל מושלם ויפהפה ואני מרגישה מלאת תקווה".

כזכור, רק כמה חודשים אחרי שעברה לידה שקטה, טיגן חוותה מתקפה ברשתות. עד לאותו השלב היא הייתה אחת מהמפורסמות האהובות ביותר ברשתות החברתיות, בגלל שנינות יוצאת דופן ונטייה לשתף הרבה מחייה האישיים. אבל אז, התגלו הודעות פרטיות שהיא שלחה לכוכבי ריאליטי כמו קורטני סטודן, פארה אברהם וכוכב "פרויקט מסלול" מייקל קוסטלו, ובהן היא תוקפת אותם ואפילו מציעה להם להתאבד.

השערורייה פגעה בפופולריות של טיגן, אבל לג'נד נעמד לצדה ותמך בה פומבית, וזמן קצר לאחר מכן היא גם החליטה להיגמל מאלכוהול, כשלאחרונה היא חגגה שנה ראשונה ללא דרינקים. כעת נראה שהחודשים הקרובים יעברו גם ללא אלכוהול, אחרי ההכרזה על ההיריון. בשעה טובה ובידיים מלאות.