אחרי ששרדנו את הסופה "כרמל", סופה חדשה מסעירה במיוחד עושה את דרכה למחוזותינו – ושכבות הבגדים שעוטפות אותנו מצליחות להפתיע אפילו אותנו. בזמן שתושבי מרכז הארץ מתקשים להתמודד עם 10 מעלות, לא מעט אנשים בעולם יודעים לחיות גם במינוסים מקפיאים, וכשקנדל ג'נר טסה לחופשת סקי מפנקת באספן יחד עם בן זוגה – היא הוכיחה לכולם שהיא קורצה מהחומרים הכי נכונים.

אחרי תמונת הביקיני של קנדליטה, חברות מערכת mako סלבס החליטו לחזור אחורה לתמונות הביקיני המושלגות של בנות משפחת קרדשיאן. מה נאמר ומה נגיד? ללא ספק תחביב משפחתי לגיטימי לחלוטין.

כמו כל טרנד משפחתי (שהופך במהרה לטרנד אינסטגרמי שהשתלט על העולם), גם את טרנד הביקיני-שלג התחילה מלכת המשפחה הבלתי מעורערת – קים קרדשיאן. הכוכבת הצטלמה עם ביקיני מושלג בשנת 2015 (הרבה לפני שזה היה מגניב), ומאז – השאר היסטוריה.

אחריה הגיעה קורטני קרדשיאן, שנתנה קרדיט לקנדל שהעתיקה מקים את תמונת הביקיני, והצטלמה אף היא בפיסת בד קטנטנה על רקע מינוס אלף מעלות באספן. המשפחה כולה נסעה לחופשה משפחתית מושלגת במיוחד, ומה יותר מתבקש מלבקש מאמא קריס לדפוק איזו תמונה בביקיני? תאכלס, כלום.

קורטני, כאמור, כתבה שהיא "העתיקה מקנדל" (שהעתיקה מקים, שוב מזכירים). מה היא העתיקה? טוב ששאלתם. רק תמונה בביקיני קטן מאותה חופשה מקפיאה באספן. "פ*ק, קר בחוץ", קנדל כתבה, כשהיא עומדת במינוס 13 מעלות עם ביקיני קטן ומגפיים גדולים, לא חוששת לרגע מהתקררות או מהיפותרמיה.

פאסט פורוורד למרץ 2021 – שוב אספן, שוב קורטני, שוב שלג, שוב ביקיני. הפעם עם כובע בוקרים וביקיני לבן, שגרמו לנו לחשוב לרגע שמדובר בחודש אוגוסט בבוורלי הילס 90210. רק מה? לא בוורלי הילס, ובטח שלא 90210. קור, קיפאון, ועוד פעם קור. אנחנו נזכיר שאמבטיות קרח הן אחד הדברים הכי בריאים שאפשר לעשות, ורק נגיד שנשמח לספיישל "משפחת קרדשיאן עושות את החרמון". יום אחד.