בוקר אחד, לפני קצת פחות מחודש, ניקול פוטורלסקי הפכה מדוגמנית גרמנייה די אנונימית, לחדשות הכי חמות בביצה ההוליוודית. אם השם עדיין לא מצלצל לכם מוכר, נזכיר שפוטורלסקי צולמה עם הרווק הנחשק בעולם, בראד פיט, כשהם בדרכם לחופשה רומנטית בדרום צרפת, ותוך שעות אחדות השניים אישור את הידיעה המרגשת והשיקו את מערכת היחסים החדשה.

אחרי שהשלמנו עם פעם הגילאים שעומד על 29 שנים, עם העובדה שניקול למעשה נשואה לגבר בן 68, ועם הנסיעה הרומנטית לאחוזה בה בראד ואנג'לינה *התחתנו*, כעת ניקול מבינה שחובת ההוכחה לגמרי עליה – והיא עונה באופן אישי לכל המבקרים.

הדוגמנית הצעירה שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה עוד תמונה מושלמת של עצמה בשמלה כתומה מכופתרת וטונות של שיק נוטף. ניקול כתבה "אנשים שמחים לא שונאים", ותוך דקות התמונה התמלאה בתגובות שביקרו אותה על האמירה. "אם זה המצב, למה את ובראד שונאים את אנג'לינה?", תהה אחד המגיבים, ואחר הוסיף: "תגידי יותר חזק בשביל אלו שמאחורה".

"לא שונאים אף אחד", ניקול הגיבה על סוגיית אנג'לינה, והדגישה בתגובה אחרת: "אנחנו אוהבים. אנחנו תומכים. אנחנו מחייכים. החיים יפים. נשיקות". ניקול, נא לא להדליק אותנו עם כל ה"אנחנו" האלה, שלא נתחיל לחכות לחתונה.