בתוך הליך הגירושים הבלתי נגמר שלה, קל לשכוח שאנג'לינה ג'ולי היא שחקנית מצוינת משכמה ומעלה. אתמול (ב') הכוכבת היפה הגיעה יחד עם חמישה מילידה להשקה נוצצת של סרט חדש – אבל הפעם הם היו אלו שגנבו לה את ההצגה.

אנג'לינה (46), הגיעה להשקת הסרט "הנצחיים" של מארוול סטודיוז, ובמקום פלאס וואן היא הגיעה פלאס פייב, עם מאדוקס (20), זהרה (16), שיילו (15), והתאומים בני ה-13 ויויאן ונוקס. אנג'לינה לבשה חליפת מכנסיים מדהימה של בלמיין וסגרה את הלוק עם תכשיט זהוב מיוחד שהניחה על השפה התחתונה שלה, אבל עם כל הכבוד ללוק המהמם של אנג'לינה – חמשת ילדיה היו אלו שגנבו את השואו.

ברשת לא הפסיקו לדבר על ילדיה היפים של הכוכבת, שנראים לעיתים רחוקות על השטיחים האדומים. החמישה מדהימים אותנו בכל פעם מחדש עם כמה שהם גדלים יפה מול עיניי המצלמות, ואנחנו השתגענו לגמרי מהדמיון של שיילו לאמה, ומהלוק ההיסטרי שהבנים דפקו. בין אם הם יהיו שחקנים ובין אם לא – אין ספק שסטייל יש להם בשפע.

עוד פאן פקט מושלם שמצאנו היה שזהרה, בתה בת ה-15 של אנג'לינה, הגיעה להשקה עם השמלה שאמה לבשה לטקס פרסי האוסקר בשנת 2014. אז היא הגיעה לטקס מלווה בבעלה דאז, בראד פיט, אבל אנחנו מאוהבים בהשקה המחודשת של השמלה היפה.