מדונה חגגה בקיץ האחרון את יום הולדתה ה-63, אבל אם לשפוט לפי עמוד האינסטגרם שלה – גיל הוא רק בגדר המלצה. הכוכבת האהובה מעלה לא מעט תמונות לרשת החברתית, רובן המוחלט בלבוש מינימלי, וסדרת התמונות האחרונה שהעלתה באה לגולשים ממש, אבל ממש לא בטוב.

הכוכבת שיתפה סדרה ארוכה של תמונות עם 16.9 מיליון העוקבים שלה, בהן היא לבושה בגרביוני רשת, נעלי עקב גבוהות, ובגד גוף שכיסה רק את החלק התחתון של גופה. הכוכבת חשפה את החזה שלה ודיגמנה לא מעט תנוחות מיניות על מיטה גדולה ולבנה, ואחרי לא מעט תמונות דומות נראה שהגולשים איבדו את הסבלנות.

"כבוד עצמי בגיל הזה יהיה לך יותר הולם", כתב אחד הגולשים, ואחרים הוסיפו: "זה האינסטגרם, לא פורנהאב", "מה קרה לך? איבדת את הכבוד שלך מתחת למיטה?", "מה לעזאזל? לא נמאס לך לצלם את אותן התמונות שוב ושוב? זה אפילו כבר לא מושך, מצחיק, מעניין או מפתיע. תביאי משהו אחר לשלוחן, די עם תמונות הישבן האלה".

מדונה שברה את החוקים של אינסטגרם כשחשפה את החזה שלה, אך הפוסט עדיין נשאר באוויר למרות ההפרה. הכוכבת קיבלה התייחסות מלא מעט כוכבים בביצה העולמית, בניהם הראפר 50 סנט והשחקנית הבריטית קייט בקינסייל, שעבדה על בתה בת ה-22 שהיא מתכוונת לפרסם את התמונה המדוברת – בלי שאמרה לה שזו מדונה בצילום.