סלבס

בין האצבעות: ריהאנה נתפסה בתמונה מרוטשת

ריהאנה היא האישה האחרונה בעולם שצריכה לעשות פוטושופ לתמונות שהיא מעלה לאינסטגרם, אבל באחת התמונות האחרונות שלה נמצא עיוות גופני שמעיד, לדעת הגולשים על ריטוש

עדן יואל | mako | פורסם 15:12 09.08.17 

שנה גודל אות

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

אנחנו מעריכים מאוד את היכולת של המעריצים לראות את התמונה הנ"ל של ריהאנה, ולהצליח בכלל להתרכז בפרטים הקטנים. אנחנו בהינו בה שעות, כמו שבוהים בהדפסים של "העין המופלאה", וכל מה שהסקנו זה שריהאנה נראית מדהים.

אבל צופים קטנוניים מאיתנו הבחינו שגם ריהאנה, מלכת הביטחון העצמי, בחרה לכאורה להעביר את התמונה שלה פוטושופ, ועוד במקום כל כך תמוה. כבר הבחנתם איפה?

ריהאנה בקרנבל, אוגוסט 2017 (צילום: אינסטגרם)
שולפת - תקריב התמונה של ריהאנה
|
צילום: אינסטגרם

ועכשיו, כשסימנו לכם את זה בצהוב? יופי, חשוב לנו להיות מתואמים. ציפורן הרפאים שצמחה על אצבעה של ריהאנה היא לא בדיוק בחירה אופנתית, ויותר עדוּת לטיפול קל שהתמונה עברה. כדי לספק קצת הקשר, נסביר שריהאנה יצאה מהבית באאוטפיט המושלם הזה לרגל סיום הקציר (Crop Over), קרנבל מסורתי בברבדוס, שם נולדה וגדלה. ריהאנה פוקדת את האירוע לעתים קרובות, ופייר, הכי אפשר להבין למה, כי הקרנבל כולל משאיות ומוזיקה ברחובות, וכמו שכתוב בדפי ההכנה לטיול של תנועות נוער – הרבה שתיה ומצב רוח טוב.

ומי בעולם כולו אוהבת יותר שתיה ומצב רוח טוב מריהאנה? אף אחת.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

הטענות (וההוכחות) על ריטוש התמונה מגיעות בטיימינג מאוד מעניין, כי רוב האייטמים אודותיה מהתקופה האחרונה עוסקים בתגובות של מעריצים ושלה עצמה לעלייה שלה במשקל. ובמילים אחרות, ההייטרים זכו לתוספת תחמושת, כי עכשיו יש "הוכחות" לכך שריהאנה רגישה לגזרתה החדשה, אחרת למה שתרטש, ועוד את אזור כפות הידיים?