סלבס
ג'סטין ביבר, אוגוסט 2017 (צילום: Splash News)
אישו במקום טישו - ג'סטין ביבר
|
צילום: Splash News

ג'סטין ביבר נתפס עם כתם חשוד במכנסיים. שוב.

לג'סטין ביבר יש גישה למכונת כביסה? אנחנו שואלים כי זו לא הפעם הראשונה שהוא נתפס עם כתם חשוד (ומגעיל) באזור המכנסיים, וכבר קצת נמאס לנו לדווח על הרגלי ההיגיינה שלו

עדן יואל | mako | פורסם 15:58 09.08.17 

שנה גודל אות

אנחנו צריכים לדבר על ג'סטין ביבר. כלומר, היינו מעדיפים שלא, אבל הוא לא השאיר לנו הרבה ברירה. אחרי שביטל במפתיע את שארית סיבוב ההופעות העולמי שלו, נראה שביבר מקדיש את רוב הזמן שהתפנה לו לתפילות, הטפות וניסיונות המרה של חבריו המפורסמים. אבל החזרה בתשובה לא מתקדמת בצורה החלקה ביותר. קיבלנו הצצה ראשונה לביבר הישן והטוב, כשהזמר המפורסם דרס צלם פפראצי ביציאה מכנסיה, ועכשיו אנחנו זוכים לשזוף את עינינו שוב מהרגלי ההיגיינה המפוקפקים שלו.

התוכלו לומר לנו, קוראים חרוצים, מה הגעיל לנו את הצורה בתמונה הבאה?

ג'סטין ביבר, אוגוסט 2017 (צילום: Splash News)
הכל תמים, או שמא...
|
צילום: Splash News

לכאורה, תצלום יום-יומי של כוכב פופ נטול חולצה (שלובש, אגב, מכנסיים עם מיתוג של סיבוב ההופעות שהוא בעצמו ביטל לא מזמן) בדרכו למכונית. אבל המעריצים של ביבר לא מסתפקים ב'לכאורה'. הם הגדילו את התמונה עוד ועוד עד שכבר לא יכלו להתעלם מהכתם החשוד במעלה מכנסיו. כתם לבן בעל מראה דביק במעלה מכנסיו:

ג'סטין ביבר, אוגוסט 2017 (צילום: Splash News)
דביקי - הכתם החשוד במכנסיים של ג'סטין
|
צילום: Splash News

איכסוש. אנחנו מבינים שסיימת את גיל ההתבגרות לא מזמן, ושאורח החיים הדתי משאיר לך מעט מאוד מקום ל... פורקן, אבל קאם און (סליחה על משחק המילים הזה). תכבס את המכנסיים שלך, אדוני. כמה פעמים עוד נצטרך לדווח על כתמים במכנסיים שלך? כי מתחילים להיגמר לנו משחקי המילים, ונראה שהחומרים שנדבקים לשם רק הולכים ונעשים דוחים יותר.