סלבס
האינסטגרם של מייגן מרקל (צילום: אינסטגרם)
מפסיקה עם הסלפי - מייגן מרקל
|
צילום: אינסטגרם

מייגן מרקל סגרה את החשבונות ברשתות החברתיות

אם תחפשו את החשבונות האישיים של מייגן מרקל באינסטגרם, פייסבוק או טוויטר, תיתקלו מעכשיו בהודעת שגיאה. כחלק מהפיכתה לבת אצולה, מרקל עשתה צעד דרסטי ועזבה את כל הרשתות החברתיות

עדן יואל | mako | פורסם 15:06 10.01.18 

שנה גודל אות

היה שלום לכן ונמסטה, התמונות של מייגן מרקל, אנחנו נתגעגע. חודש וחצי אחרי האירוסים המלכותיים ליורש העצר הבריטי, נסיך הארי, מרקל התקדמה לשלב הבא באבולוציה משחקנית מוכרת לבת אצולה – וסגרה את כל החשבונות ברשתות החברתיות.

מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Chris Jackson;  GettyImages IL)
דיליט אקאונט - הנסיך הארי ומייגן מרקל
|
צילום: Chris Jackson; GettyImages IL

כן, כמו מתמודדת ריאליטי שצריכה להקפיא את הפייסבוק בזמן שהיא מצלמת עונה חדשה, גם מייגן מרקל נאלצה להחשיך מסכים ולסגור את החשבונות בכל הרשתות החברתיות הגדולות – פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. מרקל הותירה מאחוריה קרוב לשני מיליון עוקבים אבלים באינסטה ו-800,00 מלייקקים מאוכזבים בפייסבוק.

סגירתם של החשבונות אומרת שחלק גדול מהחיים הציבוריים שמרקל חייתה לפני שנכנסה לזוגיות עם הנסיך הארי עלולים להיעלם, וזה כואב לנו אישית. איפה עוד נוכל להביט מקרוב במערכת היחסים האוהבת שלה עם כלביה?

מתוך האינסטגרם של מייגן מרקל

או לבחון לעומק את היכולת שלה לעשות עמידת ידיים?

מתוך האינסטגרם של מייגן מרקל

או להסתכל ולא להבין אם היא מעוניינת לעבור הטרדה מינית בתמורה לפיצה, או שזה רק פאץ' שניסה להתחכם יתר על המידה?

מתוך האינסטגרם של מייגן מרקל

אין איזה מוזיאון שיהיה מוכן להקים תערוכה בנושא כדי שהצילומים החשובים האלה לא ילכו לאיבוד?

מרקל החלה להשמיד כל זכר לחייה הקודמים כבר בחודש אפריל, אז הודיעה על סגירת בלוג הלייף-סטייל המצליח שלה, Tig. אנחנו מקווים שהרשו לה לשמור לפחות את הוואטסאפ, אם כי עם בית המלוכה קשה לדעת.