סלבס
Getty Images (צילום: Chris Jackson; GettyImages IL; Splash News)
שכחה מאיפה באה - מייגן מרקל, הנסיך הארי וסמנתה מרקל
|
צילום: Chris Jackson; GettyImages IL; Splash News

אחותה למחצה של מייגן מרקל יצאה עליה בראיון

כולם יודעים שמייגן מרקל הולכת להתחתן עם נסיך, אבל מה עם המשפחה שהיא עוזבת? טוב ששאלתם, כי אחותה למחצה של מרקל נשאלה בראיון אם מייגן עוזרת למשפחה מבחינה כלכלית. התשובה שלה הבהירה שמשפחת מרקל היא לא אחת המשפחות החמות

עדן יואל | mako | פורסם 07:17 14.01.18 

שנה גודל אות

מה שיפה במשפחה זה שלא בוחרים אותה, ואז תקועים איתה לנצח. הנה, תראו את מייגן מרקל – האישה הצליחה לעשות מה שנשים רבות ניסו, ועתידה להתחתן בעוד כמה חודשים עם נסיך. נסיך אמיתי, עם תעודות והכל. ולמרות שהחתונה שלה תהפוך בבוא העת לאירוע תקשורתי בקנה מידה בינלאומי, היא עדיין לא יכולה להתנער לגמרי מהמשפחה המטורללת שלה.

כשאנחנו אומרים 'משפחה מטורללת', אנחנו מתכוונים בעיקר לסמנתה גרנט-מרקל, אחותה למחצה של מייגן. פחות או יותר מהרגע בו הזוגיות של מייגן והנסיך הארי עלתה לכותרות, סמנתה החלה להתראיין לכל כלי תקשורת שהיה מוכן להקשיב.

סמנתה מרקל (צילום: Splash News)
סמנתה מרקל, אחותה למחצה של מייגן
|
צילום: Splash News

בשבוע שעבר, התראיינה גרנט-מרקל לתוכנית האירוח הבריטית The Wright Stuff, וחלקה עם תושבי הממלכה את מחשבותיה על מייגן בפרט, ועל שבט מרקל כולו. כשנשאלה אם תומס, אביהן שלה ושל מייגן, מתכנן לציית למסורת ולצעוד יחד עם בתו בטקס החתונה, ענתה סמנתה: "כן" נחרץ, ומיד הוסיפה עקיצה לעבר אחותה למחצה.

מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Chris Jackson;  GettyImages IL)
הצ'ק בדואר - מייגן והארי
|
צילום: Chris Jackson; GettyImages IL

סמנתה סיפרה שתומס סובל מבעיה בריאותית ברגלו, ומטפל בה כבר עכשיו כדי שיוכל ללוות את מייגן ביום חתונתה. כשנשאלה אם מייגן מסייעת לבני המשפחה מבחינה כלכלית, סמנתה השיבה שלא, והוסיפה: "אם בזבזת 75,000 דולר על שמלה, את יכולה לבזבז 75,000 דולר על אבא שלך". אם התחלתם להריח עשן, זה כי מישהי פה בוערת מקנאה.

סכום הכסף שסמנתה נקבה בו, אגב, מתייחס לשמלה שמרקל לבשה בתמונת האירוסים הרשמית:

שוויה של השמלה, מבית מותג העלית "ראלף אנד רוסו", אכן מוערך בכ-75,000 דולר אז חובה עלינו לפרגן לגרנט-מרקל, שלכל הפחות עשתה את שיעורי הבית שלה.

מייגן עצמה ממעטת לדבר על אביה, או על משפחתה החורגת. בסוף השנה שעברה, הארי סיפר בראיון שהמשפחה המלכותית היא כמו המשפחה שמעולם לא היתה למייגן.