סלבס
הטבעת של פריס (צילום: אינסטגרם)
את תוציאי למישהו עין - כריס זילקה, פריס והטבעת
|
צילום: אינסטגרם

פריס הילטון מאורסת: כמה עלתה הטבעת?

תשכחו כל מה שידעתם על טבעות אירוסים מושקעות ותגידו שלום לטבעת אירוסים מוזגמת באמת. פריס הילטון וכריס זילקה התארסו לאחרונה, והנה כל מה שחשוב לדעת על הטבעת שפריס קיבלה. למשל, שהיא כוללת שלושה יהלומים ועולה כמו החלומות שלכם

עדן יואל | mako | פורסם 15:30 03.01.18 

שנה גודל אות

כולנו התרגשנו מהודעת האירוסים של פריס הילטון, נכון? הרי מדובר באישה ותופעה חשובה בנוף הטלוויזיוני של שנות האלפיים, ואחת הסלבריטאיות הראשונות שלא היינו לגמרי בטוחים מה הכישרון שלה, אבל אהבנו כל רגע שבילינו בחברתה.

הילטון בישרה לאחרונה שהיא מאורסת לבן זוגה מזה שנתיים, השחקן כריס זילקה. ההודעה לוותה בסט של תמונות – כל אחת יותר מופרכת מקודמתה – על פסגת הר מושלג. זילקה כרע ברך, הצלם המקצועי היה דרוך בהיכון ואז נשלפה הטבעת. וזו היתה חתיכת טבעת:

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

הטבעת עוצבה על ידי התכשיטן מייקל גרין, והעיצוב שלה שואב השראה מטבעת דומה ששייכת לק'תי, אמה של פריס. הטבעת מעוטרת ביהלום צנוע והגיוני בצורת אגס ובמשקל 20 קראט, וכן בשני יהלומים קטנים ועלובים במשקל שני קראט. שוויה של הטבעת מוערך בשני מיליון דולר, אם מישהו מכם זומם להציע נישואים בזמן הקרוב ויש לו המון כסף לשרוף.

"פריס לא היתה מעורבת. כריס עשה הכל בעצמו", סיפר גרין. "והוא עשה את כל מה שצריך. הוא סיפר לי שהוא קבע פגישה עם אביה של פריס כדי לבקש את ידה. הוא עשה הכל, את כל המנהגים המסורתיים".

כדי להוציא לפועל את מבצע עיצוב הטבעת, זילקה התחיל להיערך להצעת הנישואים כבר בקיץ. "כשהוא בא לאסוף אותה ופתח את הקופסה", סיפר גרין, "הוא התחיל לרעוד ממש. הוא אמר, 'אני לא מצליח להפסיק לרעוד', לקחנו גבר בוגר וגרמנו לו לצחקק כמו ילד קטן". אפשר להבין אותו, שני מיליון דולר היו גורמים גם לנו לצחקק, ואז לבכות מרוב תודה ואז להתקפל לתנוחה עוברית מרוב פחד.

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on