סלבס
Getty Images (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
לא תהפוך לצלמת אוכל באינסטגרם - קייט מילדטון והנסיך וויליאם
|
צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

האם זה סוד הדיאטה של קייט מידלטון?

קייט מידלטון כבר חטפה ביקורת מגולשים ומאתרי הרכילות בגלל משקל גופה. דיווח חדש של מקור בארמון בקינגהאם טוען שכדי לשמור על המשקל, הנסיך ויליאם וקייט הפסיקו לעשות דבר אחד

עדן יואל | mako | פורסם 07:11 13.08.17 

שנה גודל אות

לא יכולנו לסרב לסיפור הזה, פשוט כי הוא כל כך משונה. כבר תקופה ארוכה שעיתונים ואתרי רכילות בבריטניה לא נרגעים מהגזרה של קייט מידלטון. לעתים היא רזה מדי עבורם, מדי פעם היא בדיוק במשקל שבא להם טוב בעין, ולעתים נדירות היא אפילו, לא עלינו, מעלה קצת במשקל. דיווח חדש טוען כי קייט מידלטון מצאה שיטה שמשלבת את הרצון שלה לשמור על המשקל עם אורח החיים שלה כדוכסית, שגוזר עליה הרבה נסיעות והופעות ציבוריות: היא פשוט הפסיקה לאכול מול המצלמות.

קייט מידלטון- לא אוכלת נוטלה אבל כן מורחת את זה על (צילום: Stephen Pond, GettyImages IL)
כשהחיים נותנים לך לימונים, תאכלי אותם - קייט מידלטון
|
צילום: Stephen Pond, GettyImages IL

על פי מקור בארמון בקינגהאם, לנסיך וויליאם ולקייט יש רשימה ארוכה של מאכלים שאסור להם לאכול במהלך הופעות פומביות ונסיעות רשמיות מטעם בית המלוכה. כיוון שהם כל הזמן מסיירים, נוסעים ומייצגים את המלכה מסביב לעולם – האיסורים הפכו לטריק שלהם לשמירה על המשקל. ווין ווין.

אותו מקור גם סיפר שבראש רשימת המאכלים האסורים ממוקמים פירות ים. זה לא כי וויל וקייט מתחילים לשמור כשרות, אלא כי הם מאוד לא רוצים ליצור כותרות על הרעלת מזון אפשרית. מה נגיד לכם? לא קל להיות נסיכים (אבל אנחנו מצליחים, תודה ששאלתם). כוכבים נוספים ברשימת האיסורים של בני המלוכה הם מאכלים רוויי שוּם, כדי לא להסתכן ביצירת הבל פה בלתי מלכותי בעליל.