נייג'לה לוסון
ככה זה התחיל

תמונות פפראצי מזעזעות שצולמו השבוע בלונדון מציגות סיטואציה אלימה במיוחד בין השפית המפורסמת ומגישת הטלוויזיה נייג'לה לוסון (53) ובין בעלה, אספן אמנות בשם צ'ארלס סאצ'י (70). בתמונות נראה סאצ'י, שישב עם לוסון במרפסת של מסעדה טרנדית בעיר, כשהוא מניח את ידיו על צווארה של אשתו ומנסה לחנוק אותה.

עדי ראייה סיפרו למגזין "סאנדיי פיפל" כי סאצ'י גם סטר לשפית המפורסמת וצבט באפה – בעוד שהיא ניסתה לפייס אותו בדמעות ואף נישקה אותו. אף אחד מהנוכחים במסעדה לא התערב, והשניים עזבו את המקום זמן קצר לאחר מכן.

"זה היה די מזעזע לצפייה", אמר עד ראייה לתקרית. "אין לי ספק שהיא היתה מפוחדת. היא בכתה והיתה מאוד מאוד מתוסכלת. אף גבר לא צריך לעשות את זה לאף אישה. היא הרימה את קולה והיתה עצבנית אבל באותו הזמן ניסתה להרגיע אותו, כמעט כמו שמנסים להרגיע ילד. היא נישקה אותו וזה היה מוזר – הוא היה מאיים ובכל זאת היא נישקה אותו. ניכר שהיא אוהבת אותו אבל לא מסוגלת לעצור את האגרסיביות שלו, את חוסר הכבוד שלו כלפיה".

מקורות דיווחו כי כל אחד מבני הזוג עזב את ביתם המשותף עוד באותו היום, וכי לוסון נראתה יוצאת מהבית עם מזוודה ועם בנה, ברונו. בעקבות התקרית החליטה משטרת לונדון לפתוח בחקירה נגד סאצ'י, זאת למרות שלוסון לא הגישה נגדו תלונה רשמית.

>> את יאנה יוסף בביקיני כבר ראיתם?

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

נייג'לה לוסון
ונמשך

נייג'לה לוסון
התעללות נוספת

נייג'לה לוסון
המשטרה כבר חוקרת

נייג'לה לוסון
אתה מכאיב לה!

נייג'לה לוסון
זה הזמן להתגרש

נייג'לה לוסון
הדמעות שאחרי

נייג'לה לוסון
ההתפרקות הסופית

נייג'לה לוסון
בימים רגועים יותר