סלבס
ליהיא גרינר אצל אופירה וברקוביץ' (צילום: קשת 12)
צילום: קשת 12

"הכאבים היו מטורפים, אמבולנס בא לאסוף אותי"

שישה ימים עברו מאז שליהיא גרינר עברה הפלה. שעות ספורות לאחר שנודע לגרינר בבית החולים על הבשורה הקשה, היא החליטה לספר בדמעות לכל עוקביה ברשתות החברתיות על הבשורה העצובה. הערב היא התראיינה אצל אופירה וברקוביץ' בנושא

מערכת mako סלבס | mako | פורסם 22:29 12.01.18 

שנה גודל אות

בחודש הרביעי להריונה השלישי, ליהיא גרינר עברה שבוע קשה במיוחד. לאחר שחשה ברע היא פונתה לבית החולים "בלינסון" שבפתח תקווה וכעבור זמן קצר וסדרת בדיקות שעברה, נתבשרה גרינר כי ההריון הסתיים.

הערב (ו') הגיעה גרינר לתכנית "אופירה וברקוביץ'" וסיפרה על הימים הקשים שעברה, ההחלטה לשתף את כולם במה שעברה ועל ההתמודדות עם הביקורות. כשנשאלה מדוע הרגישה צורך לשתף את החוויה כמה שעות לאחר המקרה אמרה ליהיא: " הייתי חייבת לשתף, אני משתפת את הכל". אופירה וברקוביץ' המשיכו לחקור אותה על הצורך בשיתוף, והיא הודתה, "אני אוהבת את זה, אני מכורה לזה, בשבילי זה תראפיה".

ליהיא סיפרה על הלילה בו קרתה ההפלה: "כל מוצאי שבת אני עושה לייב אצלי בפייסבוק, שאני מדברת על לאכול בריא ומעודדת את המוטיבציה. אז עשיתי את הלייב מוצ"ש שלי ותוך כדי הלייב אני בכאבים ואני אומרת להם, תקשיבו, אני מצטערת, אני ממש בכאבים, זה יהיה לייב מאוד קצר. אחרי הלייב, כמה שעות אחרי, הכאבים פשוט היו מטורפים... וזה קרה... אמבולנס אסף אותי, הגעתי לבית החולים ותוך כדי פשוט... הגוף דחה את זה בטירוף, מטורף". 

צפו בראיון המלא: