יוצאת "האח הגדול" שי עופרי, שנמצאת בימים אלה בהיריון ראשון ומתקדם, עונה לעוקבות שתוקפות אותה על כך שהציגה את העניין כמחלה. זאת, למרות שהיא אכן סובלת מהיפראמזיס, מחלה שמתבטאת בהקאות מתמשכות וקשות בהיריון. "חוויתי בשבוע האחרון משהו שנכנסתי ממנו לחרדות, אני בחודש שביעי ופחות הרגשתי את התנועות של העובר וזה מלחיץ", אמרה עופרי בדמעות בסדרת סטוריז שהעלה היום (חמישי) לחשבון האינסטגרם שלה.

"אין יום שאני קמה ולא מודה לאלוהים על זה שהוא הביא לי את המתנה הזאתי", הסבירה עופרי, והמשיכה: "אני שום דבר לא לוקחת כמובן מאליו, כבר הספקתם להכיר אותי, והמחשבה הזאת שיש אנשים חושבים שהיריון זה פשוט וקל, אז קודם כל יש נשים שעוברות את זה, והכי קל בעולם ואני אומרת להן 'איזה כיף לכן, תהנו מההיריון', ואני הכי בעולם נהנית מההיריון הזה כי באמת כיף לי. אני מסתכלת על עצמי, אני נהנית איך שאני נראית ביומיום שלי. אני לפעמים לא מתנהגת בהיריון, שוכחת שאני בהיריון, אני רצה מפה לפה אבל אני אומרת ראבק, יש נשים שעוברות את זה יותר קשה ממני, אז שימו לב לדברים שאתם אומרים, למה שאתם חושבים", אמרה.

"אני לא אומרת את זה בגללי, זה לא מה שמטריד אותי. אני אומרת על זה על רוב הנשים שאצלי, יש לי מלא-מלא עוקבות שחוו היריון, או שהן בטראומת לידה או בטראומה אחרי היריון, זה קורה. אני אומרת לכן שהכל בסדר ולא משנה מה יגידו לכן, תנשמו, ואם מישהו יגיד לכן אחרת, שימו עליו פס כי עד שבן אדם לא חווה את הדבר הזה, הוא לא יודע מה קורה.

"מה לעשות כל אחד עובר את זה שונה? וזה בסדר ולגיטימי. לא לבוא ולהגיד לי 'מה את מתמסכנת?' הדבר האחרון שאעשה זה להתמסכן. אני לא מחפשת שאף אחד ירחם עליי, אני רק מנסה להעלות את המודעות הזאת שמשהו יחלחל ויבינו. כתבו לי גם מלא נשים 'למה את לא פותחת את זה?' 'למה את לא מדברת על זה?', כי העלתי צילומי מסך של זה. אני אומרת 'אלוהים, זה משהו שקורה המון אצלנו מתחת לאף'. אני מקווה שאיכשהו ניסיתי או מנסה להכניס לכן לראש שתבינו. מאחלת לכל אחת לעבור את הלידה שלה בידיים מלאות ושכל ההיריון יעבור מושלם. תיהנו מהזמנים האלה".

שי עופרי ושניר בורגיל התחתנו (צילום: אור גפן)
שניר ושי ביום חופתם. בקרוב הורים|צילום: אור גפן

עוד הוסיפה עופרי: "אני בתור אחת שסבלה  מאוד-מאוד בתחילת ההיריון, ירדתי 8 קילו, ולמרות שהמחלה הזו, ההיפראמזיס, היא בד"כ מגיעה גם להריונות הבאים, אני יותר מאשמח שזה יגיע ואשמח להיכנס להיריון עוד פעם ועוד פעם, רק בשביל לעבור את החוויה הזו. אבל אתן צריכות להבין שהיריון זה לא דבר פשוט וקל, במיוחד בסוף. קחו את זה לתשומת לבכן".

כזכור, בחודש מרץ האחרון, וכחודש בלבד אחרי שהודיעו על ההיריון, נישאה עופרי לבן זוגה שניר בורגיל, אותו הכירה בבית "האח הגדול" בעונה הקודמת, שם גם הבטיח לה שיתחתנו מול כל המדינה.