לא מבזבזת זמן: לפני כשלושה שבועות דיווחנו לראשונה שדניאל גרינברג ואייל גולן החליטו להפריד כוחות פעם נוספת, וכעת נודע ל-mako סלבס שגרינברג כבר המשיכה הלאה לצעד הבא בחייה. הדוגמנית החליטה להשקיע את זמנה בקידום הקריירה העצמאית שלה כאשת עסקים - ונראה שהולך לה לא רע. 

לפני כשבוע גרינברג שיתפה את העוקבות שהיא נוסעת לשבועיים לסבב פגישות קידום בחו"ל, במטרה לשווק את מותג האופנה "מיאל" שנמצא בבעלותה. המסע של הדוגמנית התחיל בפריז לשם טסה עם המלווה העסקית שלה, ומשם השתיים המשיכו לארה"ב. סבב הפגישות נחל הצלחה - והיא קיבלה תשובה חיובית מהאמן ואיש העסקים היהודי ריצ'רד אורלינסקי, שהחליט לשתף פעולה עם המותג "מיאל".

דניאל גרינברג וריצ'רד אורלינסקי בפגישה עסקית (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

ריצ׳רד הוא אחד המעצבים של שעוני היוקרה Hublot, ויחד הם ייצרו קולקציה משותפת שעתידה להיות משווקת בארץ ובעולם. בשיחה עם mako סלבס גרינברג שיתפה: "נפגשנו עם ריצ׳רד אורלינסקי בפריז והצגנו את רוח המותג והסיפור שמאחורי כל פרט. לאחר מכן המשכנו לסבב פגישות בניו-יורק כאשר התכנון היה להמשיך לקנדה ומיאמי, אך קיבלנו טלפון מהחברה של אורלינסקי להגיע לפריז ולהתחיל לבנות את הקולקציה עם המעצבות העולמיות של אורלינסקי". 

דניאל גרינברג, אייל גולן (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

כזכור, גרינברג וגולן נפרדו בתחילת החודש אחרי ניסיונות רבים לעבוד על הזוגיות. מקורבים לזוג סיפרו ל-mako סלבס כי השניים הגיעו להחלטה משותפת להיפרד, ולהישאר חברים טובים, ולהמשיך לנהל הורות משותפת לשני ילדיהם, מיאל ורון.