עינת בן-משה מככבת בימים אלו בתכנית "חתונה ממבט ראשון" בזוגיות עם לירון פז, שנראית כמעט מושלמת מכדי להיות אמיתית. יחסים ומציאות לחוד, כי הצעד הבא של עינת הצליח להפתיע אותנו. בפוסט ארוך בקבוצת סטארטפים למחפשי עבודה בפייסבוק, עינת פירטה על קורות חייה המקצועיים כרואת חשבון, חשפה כמה דברים שלא ידענו עליה - וגילתה כי היא מחפשת עבודה.

"קופצת למים ומציגה את עצמי", היא פתחה בדברים. "לפני שנתיים החלטתי לעשות את המעבר מהעולם הפיננסי לעולם החדשנות ופיתוח מוצרים שישנו את עולם הריטייל והאופנה - ובעיקר להבין מה אני רוצה להיות כשאגדל".

עינת בן משה ולירון פז  (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
"לקח לי חודש וחצי לכתוב את הפוסט הזה". עינת ולירון חוגגים סילבסטר|צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

בין השורות עינת שיתפה שיש לה עניין להביע את הדעה שלה, ושלא תטעו - זה ממש לא פשוט עבורה. "למדתי שבכל פעם שאני מתחילה לחשוב יותר מדי אם לדבר או לא, הפחדים מתחילים לצוף ואני שותקת", כתבה, "לקח לי חודש וחצי לכתוב את הפוסט הזה. כי בעקבות משהו שקרה לי לאחרונה, התחלתי להרגיש תחת זכוכית מגדלת ולחשוב יותר מידי על מה שאני אומרת". חתונמי, מישהו?

וזה לא הכל בקורות החיים, מסתבר שאת האנגלית המדוברת שלה למדה למעשה מאופרת הסבון הנוסטלגית "היפים והאמיצים", ושהכיתה שלה זכתה בששטוס 2000 (חלום ילדות של כולנו). לסיום, כתבה עינת: "אם אתם רואים אותי במסיבה רוקדת עדיף שלא תתקרבו כי 'אין מה לעשות איתה היא רק רוצה לרקוד'". אבל בכל מקום אחר אני מבטיחה שאני הרבה יותר נחמדה ממה שחברים שלי טוענים, אז תבואו להגיד שלום". ואנחנו שואלים - לא יכולת לחשוף מה יקרה בסוף איתך ועם לירון? טוב, נחכה ונראה.