סלבס

מקורבים: קיילי ג'נר העלתה 27 קילו בהריון

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור במציאת הנעדרת קיילי ג'נר. טוב-טוב, אוקיי, זאת לא המשטרה, אלא אנחנו. מקורבים לקיילי מספרים שהיא מסתתרת לכל אורך ההריון כדי להסתיר את העובדה שהעלתה במשקל

עדן יואל | mako | פורסם 16:51 10.01.18 

שנה גודל אות

קיילי ג'נר בהריון (צילום: צילום מסך; ערוץ E!)
מתחבאת בבגדים גדולים - קיילי ג'נר
|
צילום: צילום מסך; ערוץ E!

קיילי ג'נר נעדרת מהחיים הציבוריים ומהרשתות החברתיות כבר קרוב לשלושה חודשים. זאת אומרת, היא נוכחת נפקדת מהרשתות החברתיות פחות או יותר מרגע שהחלו השמועות על כך שהיא בהריון.

לאט ובהדרגה, קיילי הפסיקה לעדכן את האינסטגרם, וכשהיא כבר מפרסמת תמונות חדשות, הן בדרך כלל מכילות את פניה בלבד, או צילומים ערוכים וחתוכים להפליא, שלא חושפים אפילו רמז לבטן הריונית. זאת למרות צילומי הפפראצי של קיילי, שהוכיחו – איך לומר בעדינות? – את קיומה של הבייבי באמפ המדוברת.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

"קיילי אוכלת נון-סטופ והיא העלתה המון במשקל", מספר מקורב לג'נרית בניסיון לנמק את משחק המחבואים האינסופי שלה, "היא זוללת אוכל ומאשימה את ההריון, ואומרת שהיא רעבה כל הזמן". תרימו יד אם גם אתם מזדהים עם התחושה הזאת.

"היא מחביאה את הגזרה שלה בבגדים גדולים", אומר המקורב לאתר Radar. הוא הוסיף גם שהוא מעריך כי ג'נר עלתה כבר יותר מ-27 קילוגרמים, וכינה אותה "גדולה כמו בית". השורה האחרונה נשמעת לנו מרושעת שלא לצורך, אדוני האנונימי.

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

עוד סיפר  המקורב, שאם קיילי תראה שהיא מתקשה לחזור לגזרתה המקורית אחרי הלידה – לא תהיה לה כל בעיה להתנתח ולעבור שאיבת שומן. הלידה, אגב, צפויה להתרחש כבר בחודש הבא, אז לפחות לא נותר לנו עוד זמן רב לנחש ולהסתקרן אודות ההריון של קיילי. תודה לאל.