סלבס
מריה דומרק ורועי קורנבלום (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מריה דומרק)
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מריה דומרק

מריה ורועי יופיעו ביחד לראשונה

רק לפני זמן קצר חשפה מריה דומרק כי היא לא רק יודעת לעשות פוזות מושלמות למצלמה אלא גם לשיר תו או שניים, מה שהוביל אותה ואת בן זוגה, רועי קורנבלום, ללכת על שיתוף פעולה ראשון ולהופיע יחד על הבמה

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 06:13 19.11.18 

שנה גודל אות

ברוח הקשרים האימפולסיביים שממלאים לאחרונה את תעשיית הבידור הישראלית, גם מריה דומרק ורועי קורנבלום מחליטים לקחת את הקשר ביניהם צעד אחד קדימה.

ממש כמו עם עדן פינס ועמרי בן נתן, שלא מבזבזים אף דקה ונהנים מכל רגע בזוגיות, גם דומרק וקורנבלום כבר מאחדים את העולמות שלהם - אך הפעם מדובר דווקא בשיתוף פעולה ראשון, שירגש לא מעט מעריצים - אם כי גם לא יפתיע במיוחד.

View this post on Instagram

Mine ❤

A post shared by MARIA DOMARK (TWEETY) (@maria_domark) on

כידוע, בזמן שדומרק קוטפת אינספור קמפייני אופנה שונים, קורנבלום ממשיך לעבוד על הקריירה שלו כיוצר וכאמן ספוקן וורד, שלעיתים אף חוטא בראפ. לאחרונה הוא החל לעבוד גם על חומרים מקוריים, ולפני כשבוע אף הכריז על מופע בכורה שיקיים בקרוב, שיכלול הפתעה קטנה.

אם כבר עשיתם 1+1, ודאי הבנתם שלהפתעה הקטנה, שתצטרף אליו לבמה, קוראים מריה. לפני זמן קצר חשפה הדוגמנית בת ה-23 את חיבתה לשירה בעצמה, כשבעבר אף הקליטה דואט עם נאור אורמיה ובקרוב גם תככב במחזמר חדש בחנוכה.

View this post on Instagram

כבר מעל חודש אני לומדת פיתוח קול. כשהייתי קטנה החלום שלי היה להיות זמרת- כתבתי והלחנתי שירים, חסכתי לגיטרה (הסבתא המדהימה שלי ז"ל הביאה לי את רוב הסכום לקנות אותה) ולמדתי, בעיקר מול האינטרנט, לנגן. אני מגיעה ממשפחה של מוזיקאים, כולם יודעים לנגן וכל המשפחה של דודה שלי בפולין הם כנרים מקצועיים בלהקה, אז מוזיקה ובעיקר מוזיקה קלאסית תמיד התנגנה בבית. איפשהו בגיל חטיבת הביניים גרמו לי להאמין שמוזיקה עבורי היא חלום מטופש ועדיף שאתעסק במשהו מועיל כמו שיעורי הבית במתמטיקה. אז הפסקתי. הפסקתי לגמרי. שנים שלא נגעתי בגיטרה או הרשתי לעצמי לזמזם שיר, בטח שלא לשיר, ואפילו מוזיקה הפסקתי לשמוע. ואז הגיעה ההזדמנות שלא ציפיתי לה- ממש רגע לפני שנכנסתי לבית האח הגדול- יצא לי לעבוד על קאבר עם נאור אורמיה. ולהגיד לכם בכנות? כששרתי מולו בפגישה הראשונה (רועדת מכף רגל ועד ראש) הייתי מופתעת יותר ממנו מהקול שיצא לי מהגרון. שרנו וניגנו שעות על גבי שעות עד הזריחה ונהנתי כמו שלא נהנתי מעולם, וככה נכנסתי לבית. שם, ארבעה חודשים, שרתי. משעמם לי? שרה. שוטפת כלים? שרה. שרה את אותם השירים ששרתי אז בגיל החטיבה. לא קמים בוקר אחד באמצע החיים ונהיים זמרים לאחר שמיתרי הקול העלו אבק שנים, זה בטוח. אז הנה אני (הסרטון צולם לפני כשבועיים), לומדת ועובדת על בסיס יומי, משיעור לשיעור רוכשת יותר יציבות ושליטה על הקול והמטרה שלי? קודם כל להרגיש סוף סוף ולראשונה שאני עושה משהו שאני באמת אוהבת, ולהשתיק כל אחד שאיי פעם גרם לי להאמין שאני לא יכולה להשיג את החלומות שלי. חשוב לי להשמיע לכם את הרגעים האותנטיים האלו כדי שאף אחד לא ירגיש שמרמים אותו. הקול שלי הוא הקול שלי, כל דיוק, כל זיוף וכל שבירה הם שלי ותוצאה של הרבה עבודה קשה. שום דבר בחיים שלי לא השגתי בחסד, ואת זה אני לא אתן לאף אחד לקחת ממני.

A post shared by MARIA DOMARK (TWEETY) (@maria_domark) on

עוד בבית "האח הגדול", שם הכירו השניים, קורנבלום בן ה-24 חשף כמה הוא אוהב להופיע, וכעת - מכשיצאו מארון הזוגיות - הם החליטו לשלב את האהבות שלהם ולשתף פעולה לראשונה ב-5 בדצמבר, אז תיערך הופעת הבכורה שלו בלבונטין בתל אביב, בה יבצעו דואט מרגש במיוחד.

כאמור, מערכת היחסים של מריה ורועי סיקרנה רבים עוד כששהו יחד בבית "האח הגדול", בייחוד לאור העובדה שבזמנו לדוגמנית היה חבר, בועז יוסף. אך עם יציאתה מהתכנית, הקשר בינה לבין יוסף נגמר בתום שבע שנות זוגיות, והשניים הפכו סוף סוף לבני זוג רשמיים.

mako