סלבס

ריקי מרטין הוא הכפיל של קנדל ג'נר

מתוך: כותרות שלא חשבנו שנכתוב לפני השבץ. תמונת עבר של ריקי מרטין הוצפה לאחרונה ברשתות החברתיות, וחשפה פרט שלא הבחנו בו קודם - הוא נראה בול כמו קנדל ג'נר

עדן יואל | mako | פורסם 07:22 11.01.18 

שנה גודל אות

הנה צמד שלא חשבנו שייצא לנו לזווג בגלגול הנוכחי: ריקי מרטין וקנדל ג'נר. אחרי הכל, הוא זמר (וקצת שחקן) לטיני בן 46, והיא דוגמנית-על בת 22 מהצד הכי עשיר של בברלי הילס. אבל נחשו מה – היתה תקופה שהם נראו בדיוק אותו דבר.

בימים האחרונים, צף ועלה מם עקשני במיוחד ברשתות החברתיות, ובו תמונת עבר של מרטין. מי שהביט בתמונה, התקשה לפספס את הדמיון המפתיע בין ריקי מרטין באייטיז ובין קנדל ג'נר מודל 2018. בהתאם, גולשים מסביב לעולם הביעו תדהמה, ונשבעו שחשבו שמדובר בתמונה של קנדל.

ההתעניינות המחודשת בזיווג הלא-סביר הזה, שלחה אותנו למסע חיפוש ומצאנו גם מקרים נוספים בהם קנדל וריקי הזכירו אחד את מראהו של השני באופן מחשיד:


ובסופו של דבר, ניסינו לבדוק אם נוכל ליצור בעצמנו רצף תמונות שידגימו גם הן את הדמיון בין ריקי וקנדל. אז קבלו, זה ריקי מרטין ב-1988 –

Getty Images (צילום: GettyImages IL)
הכל כאן יפה מדי - ריקי מרטין בצעירותו
|
צילום: GettyImages IL

וזו קנדל ג'נר מהחודשים האחרונים:

Getty Images (צילום: Tristan Fewings; GettyImages IL)
לה וידה לוקה - קנדל ג'נר
|
צילום: Tristan Fewings; GettyImages IL

המ... לא, אה? זאת אומרת, ניסיון יפה וכל הכבוד לנו, אבל כנראה שזה משהו באותן זווית צילום מסוימות. לא נורא, שמחנו בכל זאת לגלות את העובדה היפה והמשונה הזאת, ואנחנו מחכים לפרויקט משותף של השניים.