סלבס
אלכסה דול במספרה (צילום: צ'ינו פפראצי)
צילום: צ'ינו פפראצי

אלכסה ומשה בצעד קיצוני שמבהיר - הפרידה סופית

אחרי כל כך הרבה פרידות וחזרות היו מי שהאמינו כי גם זו האחרונה של אלכסה דול ומשה עוז היא זמנית בלבד, אך לאחרונה החליטו השניים על צעד כל כך חד משמעי שממנו כבר אין דרך חזרה - הסרת הקעקועים המשותפים שלהם

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 14:45 02.12.19 

שנה גודל אות

הזוגיות של אלכסה דול (26) ובן זוגה המבוגר ממנה ב-25 שנה, משה עוז (51), ידעה אינספור עליות וירידות עם כמות נכבדת של פרידות בעברם, אך עם זאת, הם תמיד מצאו את דרכם זה לזרועות זה. עד עכשיו.

מתברר כי בניגוד לקאמבקים המפתיעים שלהם, נראה שבפרידה הנוכחית זה כבר לא יקרה - ויש להם הוכחות פיזיות לדבר. כזכור, לפני כשנה וחצי החליטו השניים לסמן וי על שלב מאוד רציני בקשר - שלב הקעקועים התואמים, כשהיא קיעקעה את שמו על ידה והוא קיעקע את שמה על ידו.

אך כמו שידעו לספר להם לא מעט זוגות סלבס שנפרדו אחרי צעד דומה - לא כל דבר נשאר לנצח, ובייחוד לא מערכות יחסים. למרבה המזל, ב-2019 (בואכה 2020) גם קעקועים הם לא לנצח הודות לטכנולוגיה המתקדמת, ולכן השניים בחרו להפוך את הפרידה לרשמית ולהסיר אותם.

לדברי מקורבים, דול הסירה את הקעקוע והפכה אותו משמו של עוז לפרפר (באווירת "אני חופשיה שוב", אפשר להניח), בעוד שהוא בחר להסיר את הקעקוע ולהפוך אותו לנשק, בהתאם לעסק ממנו הוא מתפרנס כל כך טוב. אז אנחנו נניח שכולם למדו מזה לפעם הבאה, כן?

_OBJ