סלבס
עומר אדם, סטטיק (צילום: instagram)
צילום: instagram

אהבה של פעם בחיים: סטטיק ועומר אדם חברים הכי טובים

הידיעה הבאה לא פחות חשובה מידיעה על מפורסם שנכנס לזוגיות, כי אם תשאלו כל אדם ממוצע שעוקב אחרי עומר אדם וסטטיק ברשתות החברתיות, הוא מיד ידע לספר לכם שמדובר בחברות הכי רותחת שיש בסביבה

יפעת הללי אברהם | mako | פורסם 15:02 02.01.18 

שנה גודל אות

סטטיק ובן אל תבורי מבלים כבר שבועות ארוכים על במת הפסטיגל. זה התחיל בתקופת חזרות אינטסיבית והמשיך בהופעות מסביב לשעון (כל יום ארבע הופעות ברצף), ולמרות שחג החנוכה עבר - הפסטיגל עדיין ממשיך לרוץ ברחבי הארץ.

מעבר להנאה העצומה שקיבלו ילדי ישראל שצפו במופע, קסם קרה בזכות הפסטיגל וקיבלנו שני איי-ליסטים שהתחברו זה לזה והפכו לבלתי נפרדים. אנחנו כמובן מדברים על עומר אדם וסטטיק, שמהרגע שנפגשו בחזרות למופע, הפכו לבסטיז.

אז נכון, סטטיק ובן אל מופיעים כבר תקופה ארוכה יחד והם מבלים את רוב הזמן אחד ליד השני, אבל החיבור בין עומר לסטטיק היה מידי. אם תתחילו לעקוב אחרי סטטיק באינסטגרם תוכלו להבחין די מהר שלא עובר יום מבלי שעומר יהיה חלק ממנו. אם הם לא מצטלמים יחד פיזית, אנחנו זוכים לקבל חיקוי של סטטיק לזמר הידוע:

מלבד החיקוי המפורסם, השניים מעלים לאינסטגרם סרטונים כשהם משתעשעים, צוחקים או סתם מדברים וגורמים לכולנו לקנא בחברות הטובה שנרקמה ביניהם. מלבד ההופעות המשותפות, עומר אדם וסטטיק מרבים לבלות יחד גם אחרי שעות העבודה.

כל ששון וכל שמחה...

A post shared by סטטיק (@static_official) on

רק לפני שבועיים סיפרנו לכם שאדם וסטט-בוי יצאו למסעדה בתל אביב עם כל כוכבי המופע ובחרו לשלם את החשבון ולפנק את החבורה כולה. גם בערב הסילבסטר הם בילו יחד במסיבת הסילבסטר של איש הנדל"ן, צחי חג'ג', לשם אדם הוזמן להופיע וסטטיק הגיע לבלות גם הוא במקום. זמן קצר לאחר שאדם עלה על הבמה, סטטיק עלה לשיר יחד איתו שיר שלו ושל בן אל.

 

mako